ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Durmadan konu açıyorum fakat ! Paralı hileler ne olacak? Biz napıcaz?

• laprosthanahq36
    Konu: 9 Yanıt: 30
    265 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Evet.Bu aralar 3-4 tane konu oldu.Durmadan acıp duruyorum farkındayım.Ama adamlar piskinlikle ben para verdim istedigimi yaparım diyip benim oyuna yatırdıgım paraların enayilik oldugunu soyluyorlar.Peki soyluyorum size ben 3 ay calısıp emek verip o kadar para kaaznıyorum.Birisi gelip tarıyor egleniyor.Peki oyundan atıp dalga geçen bu arkdsların memleketi Türkiye de bizimki Patagonya mı ??? Kendi vatandaşına gevur gibi davranan insanlar yeni nesil olmuş geliyorlar.Helal olsun yeni nesle.

0

19.9.2015

Link kopyalandı.
  • laprosthanahq36
    265 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

UZUN AMA ! OYUNCULARIN KAFASINDAKİ ŞEYİN ÖZETİ BU !
    (Ayrıca yeni bir bedava hile mi yayınladılar ? Herkes hile olmuş yine.Biz napalım yani.Kaç yıldır tam oyunu oynamak icin para yatırsam hileler geliyor hemen.Artık cinnet gecirecem bi oyun icin.Yaw metin2 bile taaaaa deneme swsinin 1. ayında 2015'in hilelerini bile kapatmayı basaran geniş bir hackshield koydu.Oyuna 2 günde girmiştik cok iyi hatırlıyorum.Hele bilgisayara bi format atınca 2 gün daha bekle ki o hackshield dolsun.Simdiki bile hergün girmene ragmen 10-15 dakikada doluyor.Yani sistem oturtmak şart.Siz mükemmel bir sistem getireceksiniz ki hem ne yaparsa yapsın hileyle giremiycek.Hem de banlayacaksınız ki bu eskileri apışıp sinirinden kururacak.Mahkemeye hile kullananı vereceksiniz ki burnu sürtecek.Bu insanların hakkını illegal olarak gasp etmektir.Hırsızlıktır.Peki size soruyorum bu hileler gitse de tertemiz 5-6 yıl daha oynanacak ve bu 5-6 yıl boyunca %0 hileli olacak bir oyun neden yapamıyoruz.Biz 7/24 1 hafta oyunun kapalı kalmasına razı olan 10-15 kisilik bir grubuz.Diger oyuncuların goruslerini bilemem.Ama yeterki şu hileler gitsin ve kasamadıgımız zamanın telafisi yapılsın.Sizi affetmeye başlarız ve sevmeye devam ederiz

0

19.9.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

söylediklerinde %100 haklısın kardeşim ama o dedigin hackshield i yapıcak bir ekip var mı ? asıl sorun orada işte joygame yönetimi yapabilseler tabiki de yaparlar ancak o kadar yetenekli yazılımcıları yok paraya kıyıp alamıyorlar benim gözlemim budur

0

19.9.2015

Link kopyalandı.
  • laprosthanahq36
    265 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kendileri birazcık başka sirketlerden yardım alsalar.Onlarla sozlesme imzalayıp %100 korumayı saglamaları yonunde bir güvenlik anlasması imzalayıp bunu da mahkeme ile destekleseler ne olurdu ? Çünkü gerçekten tamamen %100 gonderecek bi yama yapılacak olsaydı en basta taa yıllar once %100 engelleme saglanırdı.Bu sozlerimden sonra insallah ban yemem veya forumdan kovulmam.Benim fikrim bu.Çünkü artık birşeyler yapılamıyorsa başkalarının teknik destegine cok ihtiyac var cokkk.

0

19.9.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

laprosthanahq36 dedi ki;
    Kendileri birazcık başka sirketlerden yardım alsalar.Onlarla sozlesme imzalayıp %100 korumayı saglamaları yonunde bir güvenlik anlasması imzalayıp bunu da mahkeme ile destekleseler ne olurdu ? Çünkü gerçekten tamamen %100 gonderecek bi yama yapılacak olsaydı en basta taa yıllar once %100 engelleme saglanırdı.Bu sozlerimden sonra insallah ban yemem veya forumdan kovulmam.Benim fikrim bu.Çünkü artık birşeyler yapılamıyorsa başkalarının teknik destegine cok ihtiyac var cokkk.

Forumdan ban yemen söz konusu bile olamaz cünkü Forum bunun için var birbirimizle haberleşelim oyun hakkında bilgi verelim diye kuruldu. Gel gelelim söyledigin şeye öyle bir şey söz konusu bile olamaz cünkü bazı firmalar joygame ailesini rakip firma olarak görüyor ve bu yüzden de hiç bir firma bu konuda yardım etmez ve daha cok düşmesini ister gönül ister ki hilesiz temiz bir oyun olsun ancak hileciler bunun için para kazanıyorlar bu işin peşini kolay kolay bırakmazlar ancak bir mahkemeye başvurulur, coderlara bir celp kağıdı gider o zaman bir nevi düzelebilir diye düşünüyorum

0

19.9.2015

Link kopyalandı.
  • laprosthanahq36
    265 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kendilerinden çok özür dileyerek söylüyorum ama %100 çözüm şu ana bulabilselerdi zaten yükler övünürlerdi.Ama demekki bulunmuyor.Rakip şirketler demiyorum.Oyunların sistemlerinin güvenligini kontrol eden ve oyundan bagımsız olarak sadece güvenlik sistemleriyle ilgili gelistirmelerde bulunan sirketler var.Böylece joygamenin de yükü hem azalır hem de açıklar kapatılıp hilesiz bir oyun olur.Böylece joygame o kaybettigi userleri belki geri toplayabilir.Çünkü gölgede abartısız saat sabah 5 te 400 oda oluyordu ya simdi saat 9 a gelicek artık 14 oda var  :).Kafeste de 200-300 var ama hepsi 1-2 kişi.Diğer kamplarda da hep dagınık oyuncular var.Bu böyle olmaz.Ya hemen %100 hiç hilesiz icin kolları sıvayıp en gec 2 haftaya kadar bir cozum bulacaklar ya da o ellerindeki userleri de baska oyunlara kaptıracaklar.Çünkü artık insanların sabrı kalmadı.Aylardır tarıyorlar.Aylardır ne demek ? Bu böyle gitmez.O değil bari hileciler heryerde diye %300-%400 gp bonusu yap da bi nevi tatmin olak.O da yok. :) komiklikte üstlerine yok.Ben ne dersem diyeyim yapmayacaklar.Yapmazlarsa da artık herşeyi kaybetmeye hazır oldukları anlamına gelir.1 oyuncu kaybetmek bile berbat birşeydir benim gözümde.

0

20.9.2015

Link kopyalandı.
  • laprosthanahq36
    265 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Saat 09:00-10:42 arası tam 30-35 hileyle karsılastım.Yani akşama oyun eskisinden daha beter bir sorunla başbaşa kalacak.Bu demek oluyor ki artık oyunun civisi yine cıkmaya basladı.Ya acil bir onlem alınsın.Ya da 2016 ya useri -10.000  olan bir oyuna dönün.Adam beni odamdan atmaya cesaret ediyorsa ve bizi enayi yerine koyup adamlık taslıyorsa tarıyorsa bu insanlara tölerans var demektir.Çünkü adamlar kaç aydır tarayıp duruyor.Bu iş böyle gitmeyecek.

0

20.9.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

evet katılıyorum kardeşim bende senin gibi aynı durumdayım kendi odamdan bile atılıyorum bu cok can sıkmaya başlıyor bir zamandan sonra bu hile konusuna gelicek olursak bende cok karşılaşıyorum her 6 oyundan 2 veya 3 oyunda kesin bir hile geliyor ama bu hilecilerin hepsi ve hepsi COLD HACK. yani paralı hile... sanki bana joygame bu cold hack'e göz yumuyor gibime geliyor. kücük bir mevla joygame e veriyor olabilirler... ve anlaşma yapmış olabilirler diye düşünüyorum. bu cold hack piyasaya cıktıgı günden itibaren hiç bir fix yemedi nedense, sende bunun farkına varmışşındır kardeşim o yüzden senin yapacagın tek şey bir hileli gördügün zaman direk f9 tuşuna bas 15 20 saniyelik ekran görüntünü al ve destek sisteminden ticket gönder en azından bir kaç  hileliyi bıktıralım bir nevi oyun birazcık dahi olsa düzelir :)

0

20.9.2015

Link kopyalandı.