ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

DrHeps in Cehennemi Bölüm5 Ultimate&Wolfs

• VikiVillik
    Konu: 7 Yanıt: 10
    100 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Zehir Deneyinin ardından 2 yıl Silah projesinin arkasından 5 ay geçmiştir isyancı bilrlik (Avcılar) turnuvayı kabul etmiştir ve bahama savaşa katılmıştır oyunun adı KurtAvı dır.
    mavi takım 9 maçlık bir maç önerir ve bahama kabul eder fakat son olarak 12 asker kalır bunlar IlludleIvanov-GeremiSong-CristopherSmith-AngeloMao-MarianArnault-Reinhard Scnihder-yiğit demir-TomitaYasuko-HamadahBinSahab-PedroGomes-AdrianaTenrio ve LinMeling dir
    fakat bu 12 liden sadece 8 i savaşa katılıcaktır ve Kurt GeneralYiğit kararını verir
    KurtGeneralYiğit-Evet Gençler sadece biz kaldık biliyorum fakat unutmayın burdan geri dönmek yok ya ilerliyeceğiz yada öleceğiz ve 8 kişi için kurra çekeceğiz
    Illudle-Anlaşıldı General!

KurtGeneralYiğit-1. kişi Yiğit Demir 2.Kişi PedroGomes 3.kişi Reinhard snichder 4.kişi HamadahBinSahab 5.kişi LingMeling 6.kişi Marien Arnault 7.kişi Adriana Tenrio 8.kişi tomita yasuko

TomitaYasuko-General Benim Savaşmam imkansız bacağım kırık kusura bakmayın ama destekten çok yük olurum

ardından bir ses yükselir 

Dışarıdan gelen ses derki Ben Gelirim
    Bu Eski Sultan Yavuz Sultan Selimdir

KurtGeneral Yiğit-Sktr siz kimdiniz pardon ?
    YavuzSultan Selim-Ben DrGrivroper ın dirilttiği YavuzSultan Selimim 
    KurtGeneral Yiğit-Sultanım çok yaşayın
    YavuzSultan Selim-Atımı Ve Kılıcımı getirin
    KurtGeneral Yiğit-Sultanım Malesef at ve kılıçla saldırmazsınız
    YavuzSultan Selim-Doğru Kusura Bakmayın Kendimi Hala Eski Dönemde Sanıyorum 

Ardından içeriye bir mermi girer bu mermi 5calibrelik mermilere benzemez bu mermi ExUltimate silahların Mermisidir Ardından Bir Ses Daha Yükselir

Grivroper-Silahlar Hazırdır General
    KurtGeneral Yiğit-Harika Griv tam zamanında Şu Eski Dostunu hazırla savaş eğitimine alacağız

Ardından 10 gün geçer ve SultanSelim tam bir ölüm makinesi haline gelmiştir
    Savaş Yarın Başlayacaktır Ve SultanSelim Biraz Tedirgindir
    Ve Savaş Başlar
    Herkezde M4Ultimate vardır ve şunu fark ederlerki bombaları eksiktir  fakat herşeyden önce Karşıdan 4 Ayrı ses gelir bunlar BAHAMA-LAVİTHİAN-ASMON ve LUSİAN dır

Bahama-Hey Yiğit Sizin Kemiklerinizle Ziyafet Çekiceğim 
    Der Ve Savaş Başlar

YiğitDemir 4 Mutasyonu öldürür ve kalan tek şey 4 kraldır
    derken Reinharda lusian saldırır ve az daha ısırıcaktır tam o sırada 4.diş Reinharda yardıma gelir ve lusianı öldürür 3kral kalmıştır zaman geçer ve sadece bahama kalır tam yiğitdemir bahamayı öldürücektirki birden yavuz sultan selim çıldırmaya başlar ve kurda dönüşür ve mavi takıma saldırır

DevamEdecek

0

19.9.2015

Link kopyalandı.
  • xxpolosya01
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

rehw

0

19.9.2015

Link kopyalandı.
  • VikiVillik
    100 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

rehw ?

0

20.9.2015

Link kopyalandı.
  • YakuzaTR
    Konu: 6 Yanıt: 15
    108 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

eline saglık.. yavuz sultan selim in son konuşmasında bi hata var yavusultan selim yazıyor D:

0

6.10.2015

Link kopyalandı.
  • YakuzaTR
    Konu: 6 Yanıt: 15
    108 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

hacım Yavuz sultan selim in hikayesini yazıcaktım  senin hikayenden örnek alabilirmiyim sonu aynı olsun :D

0

6.10.2015

Link kopyalandı.
  • VikiVillik
    100 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

olur kardesim bi sorun olmaz ben zaten 6. bölümüde yazıcam bu konu ile ilgili daha savaş bitmedi :DSD

0

20.10.2015

Link kopyalandı.
  • Naugality
    Konu: 1 Yanıt: 61
    223 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Güzel bir hikaye yazmışsınız , böyle şeyleri bizlerle paylaştığınız için teşekkürler,
    iyi forumlar.

0

27.4.2016

Link kopyalandı.