ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Destek Sistemi

• semoomu56
    Konu: 1 Yanıt: 4
    22 JFP
    Kazanılan Rozetler

Kingfearles klanın klan başkanıyım basvuruda afk bir wolfteam hesabı var lütfen yardımcı olur musunuz afk hesap yüzünden klanı kapatamıyorum hesap ismi (Siirtliiyyy ) gelen basvuruda reddet veya kabul et butonu gözükmüyor gelen istekler bugta kalıyor

0

24.9.2020

Link kopyalandı.
  • semoomu56
    Konu: 1 Yanıt: 4
    22 JFP
    Kazanılan Rozetler

Kingfearles klanın klan başkanıyım basvuruda afk bir wolfteam hesabı var lütfen yardımcı olur musunuz afk hesap yüzünden klanı kapatamıyorum hesap ismi (Siirtliiyyy ) gelen basvuruda reddet veya kabul et butonu gözükmüyor gelen istekler bugta kalıyor

0

24.9.2020

Link kopyalandı.
  • iyi_dost_007
    Konu: 0 Yanıt: 2
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Sayın wolfteam Oyuna Dün giriş Yaptım Benim Rütbem 4 yıldızdı Uzun aradan sonra Tekrar döndüm Ve 1 Yıldıza düşmüş Hesabım Ama 364 Milyonda Yani Hala 4 Yıldız Gibi görünüyor Sizden tek ricam var 4 yıldız tekrar dönmesini istiyorum Gerçekten Çok kötü Bir durum Onca kasıyoruz oynuyoruz Rütbem 1 yıldıza düşüyor lütfen bu sorununun çözülmesini arzu ediyorum saygılar. Wolfteam ekibi

0

25.9.2020

Link kopyalandı.
  • 0545serkan0545
    Konu: 0 Yanıt: 4
    12 JFP
    Kazanılan Rozetler

Hesabim çalındı kim ilgilenicek şimdi

0

27.9.2020

Link kopyalandı.
  • cycling16
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

aethar dedi ki;
    kampa girdigim zaman destek sistemi yaziyor atıyor oyun desteklenmedi diyor bi yardımcı olurmusnuz

0

11.7.2021

Link kopyalandı.
  • ahmet613461
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

merhabalar joy para yukledım ancak hesabıma geçmedi bana yardımcı olurmusunuz 0535 567 31 61 ahmet

0

20.9.2021

Link kopyalandı.
  • arda241658
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

bende hesap caldı bende yopmail yapmak zorunda kaldım hesap adam heasap çaldı help:((((

0

2.12.2021

Link kopyalandı.
  • thezippo90
    6 JFP
    Kazanılan Rozetler

E-Posta destek talebi açtım gereken tüm bilgileri eksiksiz ilettim rica ediyorum değiştirilsin eksiksiz ilettim Kullanıcı Adım : TheZippo90 Destek talebime hala bakılmadı destek numaram :  ​#495289 Durum açık  Öncelik
    Destek Almak İstediğin Oyunu Seç
    Wolfteam 
    Kategori
     Hesap Güvenliği

0

3.5.2023

Link kopyalandı.