ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Dergi Sorunu

• Aşkın
    Konu: 28 Yanıt: 33
    439 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bugün Şişli Cevahir avm de wolfteam dergisi aldım şimdi kodu yazmaya başladım, bu kodu daha önce kullanmışsınız yazıyor, birileri dergiyi almadan çaktırmadan kodları yazmış sanırım dergiyi geri alırlarmı yarın acaba ? ve kodu yetkilere göndersem nezaman kullanılmış kim kullanmış söylerlermi ? şimdi mağazaya götürsem dergiyi sorcaklar nerden bilcez sizin kullanmadığınızı dimi _?

0

2.10.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba, Bizim milletimiz haram yemeyi çok seviyor :) bu taktiği uygulayan arkadaşa cok cok selam burdan sizin yerinize ben sinir oldum açıkcası... yapacagın tek şey wolfteam yetkililere bildirmek veya alışveriş yaptıgınız dükkanın müşteri hizmetlerıne bildirmek olucaktır

0

2.10.2015

Link kopyalandı.
  • Aşkın
    Konu: 28 Yanıt: 33
    439 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bir çok satan yere gittim laptop'uda yanımda götürdüm kasiyerin önünde kodları denedik bütün kodlar ı kullanmışlar adamlar şebeke kurmuş resmen :)
    CEVAHİR-KANYON-METRO CİTY den Dergi almayın bütün kodlar kullanılmış !
    bide keşke kodu açıkca herkesin göreceği şekilde yazılmasaydı millet sayfayı çevir çevirmez kod açıkça yazıyor!

0

3.10.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Derginin kod sayfası kısmını fotoğraf cekip evde kullanmışlardır :)

0

3.10.2015

Link kopyalandı.
  • Renly
    Konu: 4 Yanıt: 20
    81 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Böyle şeyleri duyunca milletimden utanıyorum açıkçası cidden ayıp, birisi görse napıcaklar kodu alıcaktık mı diyecekler hadi ayıp ı geçtim haram, günah Allah katında görücekler çalmak neymiş.

0

17.12.2015

Link kopyalandı.
  • PROpheT30
    Konu: -4 Yanıt: 17
    51 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba,

Dergileri Geri alıcaklarını sanmıyorum ama sen istersen yinede dene.
    iyi forumlar.

0

18.9.2017

Link kopyalandı.
  • 05456503677
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

Aşkın dedi ki;
    Bugün Şişli Cevahir avm de wolfteam dergisi aldım şimdi kodu yazmaya başladım, bu kodu daha önce kullanmışsınız yazıyor, birileri dergiyi almadan çaktırmadan kodları yazmış sanırım dergiyi geri alırlarmı yarın acaba ? ve kodu yetkilere göndersem nezaman kullanılmış kim kullanmış söylerlermi ? şimdi mağazaya götürsem dergiyi sorcaklar nerden bilcez sizin kullanmadığınızı dimi _?

0

9.10.2017

Link kopyalandı.