ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Çok Önemli Bir Öneri İkici Şİfre Kilitli

• 4444margena
    Konu: 7 Yanıt: 14
    202 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Aklıma çok güzel bir öneri geldi daha dorusu bombom oyunundan gördüm çanta şifresi var bu şifreyi girmeden herhangi bişey satın alamayıp kullanmıyoruz.Wolfteamda da ikinci şifre olsa çara kasıcı yani rütbesini kdsini falan kasacak kişiler alıyoruz bu olursa çok rahatlıkla alabiliriz.Bana kalırsa hemen yapılması gereken bir öneri.Wolfteamda hediye kutusundan eşya kullanmak için marketten bişey almak için ikinci şifre gerekli bence..İsteyen koyar istemeyen koymaz.

0

26.7.2014

Link kopyalandı.
  • manket27
    Konu: 5 Yanıt: 2272
    9257 JFP
    Topluluk Yöneticisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

4444margena dedi ki;
    Aklıma çok güzel bir öneri geldi daha dorusu bombom oyunundan gördüm çanta şifresi var bu şifreyi girmeden herhangi bişey satın alamayıp kullanmıyoruz.Wolfteamda da ikinci şifre olsa çara kasıcı yani rütbesini kdsini falan kasacak kişiler alıyoruz bu olursa çok rahatlıkla alabiliriz.Bana kalırsa hemen yapılması gereken bir öneri.Wolfteamda hediye kutusundan eşya kullanmak için marketten bişey almak için ikinci şifre gerekli bence..İsteyen koyar istemeyen koymaz.

İyi günler öncelikle şunu belirteyim wolfteam hesapları kişiseldir satılamaz ve kasıcı , ortak vs alınamaz yasak.Tespit edildiği takdirde cezai işlem uygulanır bilginize.

0

26.7.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Oyun Kuralları ve Ceza Sistemi'ni okuduysanız farketmişsinizdir. Hesaba ortak almak veya hesabı satmak-hesap almak yasaktır. Cezası ise, süresiz uzaklaştırmadır.

Fakat önerinin, hesabın çalınması gibi bir durumda çok etkili olacağını düşünüyorum.

0

26.7.2014

Link kopyalandı.