ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

çok hile var

• Engous7834
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhabile  Joygame.Kurmuş olduğunuz Wolf Team adlı oyununuz çok güzel ve eğlencelidir. Yanlız oyunda olan hileler oyunu sıkıcılaştırıyor daha demin ben görevli asteğmenim daha demin hile vardı ve oyun çok sıkıcıydı ve bende o odadan çıkıp sana geldim banned yapmanız lazım lütfen bunu göze alın

0

6.11.2016

Link kopyalandı.
  • apranax1996
    Konu: 11 Yanıt: 37
    323 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Engous7834 dedi ki;
    Merhabile  Joygame.Kurmuş olduğunuz Wolf Team adlı oyununuz çok güzel ve eğlencelidir. Yanlız oyunda olan hileler oyunu sıkıcılaştırıyor daha demin ben görevli asteğmenim daha demin hile vardı ve oyun çok sıkıcıydı ve bende o odadan çıkıp sana geldim banned yapmanız lazım lütfen bunu göze alın

Hile konusunda oyun elinden geleni yapmaya çalışıyor, yapmanız gereken hile görüntüsünü veya ss'ni desteğe iletmeniz durumundan sonra gerekli işlem yapılabilir..

0

7.11.2016

Link kopyalandı.
  • BAYDORUYLA06
    Konu: 0 Yanıt: 1
    12 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

hile kullanan ları videoya çekip göndersem ban atarmısın

0

15.11.2016

Link kopyalandı.
  • apranax1996
    Konu: 11 Yanıt: 37
    323 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

BAYDORUYLA06 dedi ki;
    hile kullanan ları videoya çekip göndersem ban atarmısın

Bu işi ben yapmıyorum, gerekli kanıtları destek birimine gönderirsen, hile kanıtına varılırsa gerekli işlem uygulanacaktır,
    İyi forumlar..

0

15.11.2016

Link kopyalandı.
  • TRHordeicus
    Konu: 240 Yanıt: 311
    3822 JFP
    Sürü Kıdemlisi
    Kazanılan Rozetler
    Zayıf Uluyan

Merhaba, İlk öncelikle bize ulaştığın için teşekkür ederiz. Yaşadığın sorunun farkındayız ve gerekli yetkililere mesajın iletilmiş durumdadır. En yakın zamanda Forum Yönetici'lerimizden birini size yönlendiriyoruz.

Eğer sorunun çok önemli değilse http://wolfteam.netmarble.happyfox.com/home adresine gitmeni ve orda araştırmanı söylüyorum. İnşallah sorununa yakın zamanda çözüm bulunur.

Forum Moderatör Adayı
                                                                                                Ömer Can

0

18.12.2016

Link kopyalandı.
  • alone323
    Konu: 1 Yanıt: 28
    127 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Wolfteam Bunun İçin Calısıyor Ancak Kanı Soysuzlar Hile İle Zevk Almaya Calısıp Yenı Hileler Cıkartıyor.

0

2.3.2017

Link kopyalandı.
  • yilmazxx0
    Konu: 0 Yanıt: 5
    15 JFP
    Kazanılan Rozetler

apranax1996 dedi ki;
    Engous7834 dedi ki;

Hile konusunda oyun elinden geleni yapmaya çalışıyor, yapmanız gereken hile görüntüsünü veya ss'ni desteğe iletmeniz durumundan sonra gerekli işlem yapılabilir..

0

28.6.2019

Link kopyalandı.