ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

çarımın msn adresi değişmş yardm Kilitli

• tprk65
    Konu: 2 Yanıt: 2
    38 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

çarımın msn adresi değişmş yardm

1- wolfteam çarım çalınde ve başka bir msn adresine kaydedilmiş 2- burdaki Anıl Akkaynak adlı şahıs kendi kimlik görüntüsüyle çarımı çalmıştır 3- Eğer elinizde varsa Joypara alımınıza ait dekont (Ekran görüntüsü de olabilir) kredi kartıyla alım yapıyorum burda anıl akkaynak adlı şahıs kredi kartıyla alım yaptığını beyan etmiştir oysaki ben asla kredi kartı kullanmadım mobil ve net kafelerde nakit yüklemişim [email protected] bnm ve çarın gerçek sahibi bnm anıl akkaynak çarımı çalıp msn adresini talepte bulunup tarafınızca [email protected] adresine almıştır 5- Joygame tarafından mailinize gönderilmiş olan her türlü e-postanın ekran görüntüleri yükleyeceğim burda ise küçük kardeşimdem tw yani team wiewer diye bir programla kardeşimi kandırıp msn adresime girmiştir ve ekran görüntüsü aldırmış 6- Karakterinize ait en eski ekran görüntüleri bilgisayarıma format attığım için eskiler gitti yeni birtane çektim...burdada olduğu gibi elinde eskiye dair ekran görüntüsü olmadığı için yenisini çektim diyip eski bir görüntü alamamıştır şu an çarıma ait video ve görüntüler pc mde mevcuttur. 21.05.2014 saat 18:01 de anıl akkayanın açtığı talebi iptal etmeme rağmen 21.05.2014 saat 18:36 da anıl akkoyun adlı şahıs tarafınıza tekrar talep açmış ve benim çarımı çalıp kendi msn adresine almıştır bu benim tamamen bilgim dışında olmuştur şuan çarıma giremiyorum ve çarımın kayıtlı olduğu msn adresim değişildiği için şifremide alamıyorum facebook adresimden abcd656565 adlı çarımın profil adresine girebiliyorum yalnız msn değişmiş çarımın msn adresimin ve gerekse facebook adresimle kendi kimliğimle size çarın benim olduğunu ve anıl akkaynak ın bnm çarımı çaldığını ispat edebilirim zaten size açılan talepte bnm kimliğim değil kendi kimliğini kullanmıştır gereğinin yapılmasını ve çarımın tekrar [email protected] adresine alınmasını arz ederim.yardım edin lütfen ben ddestek sisteminde talep açıyorum çarımı çalan kişi talebimi kapatıyor albay çarımı çaldı emek verdim 100 lerce tl yükledim.

0

3.6.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bu konuda Joygame Destek Sistemine başvurmalısın. Konuyla ilgili açıklamaları buraya tıklayarak inceleyebilirsin. Eğer konu hakkındaki açıklamalar yeterli olmadıysa buraya tıklayıp uygun kategoriyi seçerek destek talebi gönderebilirsin.

0

3.6.2014

Link kopyalandı.