ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Çarımı Çaldılar İsmi oHoLyBaskaN

• jolyjokerhd
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Oyunculardan Birisi Sayfada SS'n Var Dedı Bende Nasıl Bakarım  Dedım Bi Site Verdı SS-SİNCAPP.COM Sanırım Girdım Oraya Kullacını Adımı Şifreimı Yazdım 2 Defa Giriş Yapmadı Bende OLmuyo Heralde  Deyıp Oyun Oynamaya Başladım 5 Dk Sonra Hesabıma Birisi Giriş Yaptı Ve Bidaha Giremedım Çalanın Nıck'ını Tam Hatırlamıyorum Ama xxCeNaBetxx Olması Lazım Çarımı  Geri İstiyorum İSMİ:oHoLyBaskaN Eskı Adına TCYOK3D1C1 Klanımın Adı İse JoLyJokerHD Lütfen Mesajıma Cewap Verın Çarımı Geri İstiyoum E-Pin Kodlarımda Var Elımde 1 Tanesi Şu LLDA-6155-MNGJ-M6V5   Oburkusude FJPJ-5371-VEAM-V8H8 Epostamında Şifresını Bılmıyorum 3-4 Sene Once Açmıştım [email protected] Şimdi Nasıl Olacagını Bılmıyorum LUTFEN ÇARIMI GERİ VERIN Abilerimmm

0

19.3.2016

Link kopyalandı.
  • jolyjokerhd
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

jolyjokerhd dedi ki;
    Oyunculardan Birisi Sayfada SS'n Var Dedı Bende Nasıl Bakarım  Dedım Bi Site Verdı SS-SİNCAPP.COM Sanırım Girdım Oraya Kullacını Adımı Şifreimı Yazdım 2 Defa Giriş Yapmadı Bende OLmuyo Heralde  Deyıp Oyun Oynamaya Başladım 5 Dk Sonra Hesabıma Birisi Giriş Yaptı Ve Bidaha Giremedım Çalanın Nıck'ını Tam Hatırlamıyorum Ama xxCeNaBetxx Olması Lazım Çarımı  Geri İstiyorum İSMİ:oHoLyBaskaN Eskı Adına TCYOK3D1C1 Klanımın Adı İse JoLyJokerHD Lütfen Mesajıma Cewap Verın Çarımı Geri İstiyoum E-Pin Kodlarımda Var Elımde 1 Tanesi Şu LLDA-6155-MNGJ-M6V5   Oburkusude FJPJ-5371-VEAM-V8H8 Epostamında Şifresını Bılmıyorum 3-4 Sene Once Açmıştım [email protected] Şimdi Nasıl Olacagını Bılmıyorum LUTFEN ÇARIMI GERİ VERIN Abilerimmm

0

19.3.2016

Link kopyalandı.
  • AHTEkibi
    Konu: 1 Yanıt: 35
    205 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar.

Bu durumda destek birimimizle irtibata geçmenizi öneririz ;

Destek link : http://goo.gl/fPi7Gr

Destek talebi açınız , mutlaka geri dönüş yapacaklardır.

Anti hack team.

0

23.3.2016

Link kopyalandı.
  • ImmorTalProoL
    Konu: 3 Yanıt: 8
    108 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Destek Sistemine Talep Açınız

​İyi Forumlar.

0