ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Carım Calındı DeeLiCaPTaiN ilgilenirmsiniz Kilitli

• ege1321
    Konu: 2 Yanıt: 2
    29 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Hesabım çalındı maalesef yaşadığım bir problemden dolayı e-posta adresimi de bulamıyorum. Hesabımı geri alabilmek için gerekli bilgileri verebilecek hatırlamaya sahibim. Lütfen yardımcı olunuz. carımın adı DeeLiCaPTaiN TCGenelkurmaydaydım isa ve mehmet balibey aspal abilerim dedi onlara söle üst düzey ilgilenme yaparlar

0

18.5.2014

Link kopyalandı.
  • DrSero
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşım kusura bakmayın ama talep sistemi ile hiç kimse ilgilenmiyor. 1 aydır ben kullanıcı adıma ait olan e-posta adresimi öğrenemedim. Hiç kimse yanıtlamıyor.

0

19.5.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

DrSero dedi ki;
    Arkadaşım kusura bakmayın ama talep sistemi ile hiç kimse ilgilenmiyor. 1 aydır ben kullanıcı adıma ait olan e-posta adresimi öğrenemedim. Hiç kimse yanıtlamıyor.

Destek sistemi çalışmaktadır. Sorununuzu ilgili bölüme ve detaylı olarak anlatmadıysanız tabii ki bakılmaz. Destek talep numaranızı iletirseniz gerekli yerlere iletirim.

0

20.5.2014

Link kopyalandı.
  • DrSero
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bunu kabul etmiyorum beyefendi. 25 yaşındayım ve evliyim. Derdimi anlatabilecek kadar Türkçe'ye ve kabiliyete sahip olduğumu zannediyorum.Ve Doğru yere doğru başlık altında ilettiğini biliyorum. Tek amacım Çalınan profilimde ki e-posta adresini sansürlü de olsa bana iletmeleri. Eski talebim kapanmış,zaman aşımına uğramış. Talep numarasından kastınız ' #1129429 ' bu numara mıdır? Lütfen rica ediyorum artık birisi yanıtlasın. Teşekkür ederim, kolay gelsin.

kamus1 dedi ki;
    DrSero dedi ki;

Destek sistemi çalışmaktadır. Sorununuzu ilgili bölüme ve detaylı olarak anlatmadıysanız tabii ki bakılmaz. Destek talep numaranızı iletirseniz gerekli yerlere iletirim.

0

22.5.2014

Link kopyalandı.