ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

ÇARIM BOŞ YERE BAN YEDİ VE BEN JOYGAMENİN VİDEOLARINI BİLE ÇEKİYODUM

• BloodRapper933
    Konu: 59 Yanıt: 70
    829 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

SELAMIN ALEYKÜM ARKADAŞLAR.BEN BURDAN OG ARKADAŞLARIMA SESLENİYORUM.BENİM ÇARIM BOŞ YERE BAN YEDİ VE BEN JOYGAMENİN GAMEPLAYLARINI VE HER ŞEYİNİ ÇEKİYODUM VE TAKİP EDİYODUM..
    YAŞIM 21 ÇARIM BOŞ YERE BAN YEDİ 1 AYLIK VE HİLE KULLANMADIĞIM HALDE HİLE KULLANMA OYUN GÖREVLİSİ DİYOR...OG LER BAKMADAN BAN ATIYOR... BEN HİLE YAPMADIM VE HİLE YAPANLAR ASIL BAN YEMELİ SUÇSUZ YERE BAN YİYENLER DEĞİL... ŞİMDİ OYUNA GİRSEM BİR SÜRÜ HİLE VAR O HİLELER NEDEN BANLANMIYORDA BENİM ÇARIM BANLANIYOR .. HADİ YANLIŞLIKLA ATTILAR DESEK 3 GÜN OLSA SABREDERİM AMA 1 AYLIK NE BU YA... OGLERE ANA AVRAT SÖVÜYOLAR ONLAR HALA NEDEN BANLANMADI..LÜTFEN BANIMI AÇINIZ...VİDEOLAR GELEMEDİĞİ İÇİN KANALDAKİ İZLEYİCİLERDE MAHRUM KALDI...GEREĞİNİN YAPILIP BANIMIN AÇILMASINI ARZ EDERİM...KURBAN BAYRAMIDA YAKLAŞIYOR GEREKSİZ OLAN BANIMI KALDIRIRSANIZ SEVİNİRİM...GELECEK KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN DİYORUM ŞİMDİDEN İYİ GÜNLER..

OYUNDAKİ İSMİM      PADISAHI

0

5.9.2016

Link kopyalandı.
  • OzanLolboys
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

sayın OG ler ben bu sabah nakit çektim ban yedim lütfen kaldırın oyun nickim lOSlLolboys hakkımızı arıyoruz OG ler hepiniz 20 yaşından büyük adamsınız bizim hakkımızı yemeyin

0

7.9.2016

Link kopyalandı.
  • MasterCanov
    Konu: 1 Yanıt: 6
    28 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kardeşim bende aynı şekilde ban yedim heryerden ulaşmaya çalıştım takan yok

0

9.9.2016

Link kopyalandı.