ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Bu nasıl bakım ? Boşuna mı bekledik o kadar? 2 ay sonunda pes ediyorum.Heryer hile !

• laprosthanahq36
    Konu: 9 Yanıt: 30
    265 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Gece aslında arkdslarla oynayıp eglenecektik.Bakım olacak diye cok sevindik.Sabah 9 da ıoyuna girdik.Hile olmadan 80 k gp kastık.Eglendik.Fakat sonra birden bire hileler geri geldi.Odadan atmaya ve taramaya yeniden basladılar.Biz ne yapıcaz ? Ama ben sonunda oyunu bırakıyorum.Dayanmıyorum.Yeter artık.

0

18.9.2015

Link kopyalandı.
  • laprosthanahq36
    Konu: 9 Yanıt: 30
    265 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba laprosthanahq36 Oyunumuzda kullanılan 3.Parti programlara karşı mücadelemizin, tüm ekibimizle kesintisiz bir şekildedevam ettiğinden emin olmanızı isteriz. 3. parti programlarınkullanımı, oyuncularımızın memnuniyetsizliği, oyunun eğlencesinden vekalitesinden ödün verecek durumların yaşanmamasını arzulamakta ve bu doğrultudaçalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sene başından bu yana 35 tanehile yaması yapıldı. Aynı zamanda hile ile yasal yollardan da mücadelemiz sürüyor. Hile davasıylailgili basında yer alan haberimiz: http://goo.gl/ZifuJl Bunun dışında birçok hile sitesiyle ilgili ise; yayınlanan hileleri sadeceoyundan kaldırmakla kalmıyor, siteleri tespit edip oralardan da silinmesinisağlıyoruz. Wolfteam’in, oyuncularımızındesteği ve gösterdiği anlayış ile büyüyerek, daha da eğlenceli bir halalacağına inanıyoruz, oyuncularımızın da inanmasını istiyoruz. Görüşlerinizi bizimlepaylaştığınız ve verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. JoyGame Destek Ekibi

Bu cevap ne güzel ? Ama neden sonuclar hep geç olmak zorunda.

0

18.9.2015

Link kopyalandı.