ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Bu işin sonu ne olacak?Heryer hile !Hileciler gel yorum at hadi sıkıyorsa!

• laprosthanahq36
    Konu: 9 Yanıt: 30
    265 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Çok merak ediyorum bu işin sonu ne olacak diye.Çünkü durmadan odadan atanları mı ararsın,bizi perisan edip tarayanını mı ? Peki size soruyorum önce bi adınızı soyadınızı önemli bilgilerinizi yazıp da bir odadan atsanıza.Bakalım kim daha erkek ? Ya da Joygame'den tek ricam biz size odadan attıkları saniyede bir kim var kim yok ss'i alalım siz tespit edin ve ticket attıgımızda adına şu sahıs atmıstır diyin ve mahkemeye vermek icin gerekli bilgilerinin oldugu kısmı da ekleyin.Biz de klanca ve arkdslarımca 50-60 kisi birlesip bir dilekce ile mahkemeye vermeye razıyız.Artık bu işler acıma falan bitti.Ya bu hileci sitelerinin yanı sıra kullanan da defolup mahkemelerde sürünecek ya da ben de bırakıp gidicem arkadaşlarımı da alıp.Çünkü bu hızla düşüncesizce tarayıp,oyundan atan !!!!zeki!!!!!! arkadaşlar oldukca oyun oynanmaz hale geldi.Herkes gidiyor.Ben niye sabrediyorum diyorum sanırsam alın terimin bosa gitmemesi icin oynamaya calısmak oluyor.Millet kafasına göre oynama ozgurlugunu elinden kaybedecekse hic oynamayalım.Hani o hile kullanıp,emek verip actıgımız odalarımızı 1 saniyede düsüncesizce ve egoist tavırlarla calan o ''''insan''' arkdslar biraz adam olsun da o zaman kisisel bilgilerini vererek bu isi yapsınlar.Hani cok adamlar ya.Klavye delikanları ve asosyal heriflerin zırvaları yüzünden ortalık birbirine girdi.Daha da karısacak.Cok pis karısacak ama kimse elini taşın altına koymuyor.Bu iş böyle giderse o oyun kapanır.Ben acık acık soyluyorum.Gün gelir 1+500 yaparsınız ama alacak adam kalmaz.Çünkü bilin ki bu ruh hastaları gelir o alanları da tarar.Yani kendi para veremedigi icin baskalarını kıskanıp,hasedinden ortalıgı tarayarak bak ben 3 aylık hileye 10 kuruş verdim adamım ulan cabalarında.Ulan ben sana gel 200 lira vereyim de once ac karnını doyur.Hileymiş !!! miş miş miş.''''''Delikanlılar''' sizi :)

0

26.9.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Birisinin hile oldugunu gördüğün anda F9 Tuşuna bas ve kısa bir ekran görüntüsünü al wolfteam destek bölümüne hile kategorisine ticket at. Böyle burada yazmak inan hiç bir faydasını göremessin Grv. Albayların coğu hile kullanıyorlar. Bu ve bunun gibi rütbeli kişileri yakalayıp banlatmak lazım cünkü bunun başka bir yolu yok. Hile üzerinde ise Wolfteam Ekibi sürekli çalışmalar yürütüyorlar ellerinden geleni yapıyorlar ondan bir şüphen olmasın lütfen dedigimi yap kısa bir ekran görüntülerini al ve ticket at cünkü başşka türlü bu hilelere cözüm bulunamaz. iyi günler

0

26.9.2015

Link kopyalandı.