ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Bozkurt ! [5]

• puusat123
    Konu: 7 Yanıt: 12
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Christopher düşünüyordu.Kırmızı klana bir çağrı yollasa aralarındaki düşmanlık biticek ve dünyanın sonu kurtulacaktı.Yada Christopher öyle umuyordu.Daha fazla dayanamadı çağrıyı gönderdi 15 dakika sonra cevap geldi.Pedro ve takımı hazırdı.Hemen mavi klanın yanına gittiler.Ancak çağrıyı farkeden deli kurtlar adresi gardiyanlara bildirdi.Gardiyanlar kısa süre içerisinde orda oldular.Pedro ve takımıda öle.Savaş başlamıştı.Pençeler ve kurşunlar İngiltere'nin sokak denilmiyecek yerlerinde sessizliği bozuyordu.Ülkede kimse kalmamıştı.Bu arada savaş gittikçe şiddetini artırıyordu.Yıllarca birbirine kinle bakan bu iki takım bir anda değişmiş yıllardır dost olan iki takıma dönüşmüştü.Bu şiddetli savaşı bu iki dost takımmı kazanıcak yoksa epoxyn ile güçlenmiş kurtlar mı ?

Devamı için 2 yorumm :))

0

4.2.2013

Link kopyalandı.
  • bigbangtehory2
    Konu: 4 Yanıt: 16
    -10 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Hacı iyi olmuşta biraz kısa yani sadece bu değil serinin tamamı ama hikayeler iyi :) devam

0

5.2.2013

Link kopyalandı.
  • puusat123
    Konu: 7 Yanıt: 12
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Yorumun için saol kardeşm dikkate alacagım :D ben uzun olunca okumazlar sıkılırlar die düşünmüştüm ama sen öle diyosan bidakileri uzun yazarım

0

5.2.2013

Link kopyalandı.