ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

BloodrappeRsevenler buraya

• burakyorulma
    Konu: 1 Yanıt: 8
    43 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

O zaman biz daha proyuz

0

13.6.2015

Link kopyalandı.
  • UMURSAMAZ
    Konu: 0 Yanıt: 4
    66 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

burakyorulma dedi ki;
    Vay şerefsiz

Blood ifşa oldu sırada FuatBabaWT var onuda illegal kastığını tespit ettik ve takipteyim,Günde 2 milyon GP kasıyor piçin evladı fuat,fuatın ferestahıda gelse yanan 700 olsa bile günde 2 milyon gp kasması mümkün deil,tabi oyun görevlileri farkında ama görmemezlikten gelmektedir,FuatBabaWT ekip kurmuş ve ekibi ile gece gündüz sessiz sakin sunucularda oda şifreleyip ekibiyle Yıkım modu bomba kurularak Wlp ile illegal gp kasmaktadır,videosunu youtubede bulabilirsiniz,Öldürme oranı artmadan gp sinin yükseldiğinin kanıtını vermişler youtubede,dileyen bakabilir.Hiç kimse çıkıpta onu çekemiyor diye yorum yazmasın boşuna çünkü 10 günde 30 milyon gp kasmıştır,bunu wolfta hiçkimse yapamazken bir tek omu yapıyor amq,
    O kadar Kurt Avı R kasan oyuncu var ken bir tek omu 10 günde 30 milyon gp kasıyor, bir diğer soruda 5 yıldız olduktan sonra Fuatı sunucularda gören yok,hele bir sorun nie yok acaba,çünkü piç illegal gp kasmaktadır,Görevliler farkında ama bişey yapmıyor ona,

0

13.6.2015

Link kopyalandı.
  • sportfest3
    Konu: 1 Yanıt: 7
    67 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ya kes sen ne bılıosun da konusuyosun klavye erkegı ,forumda kufur ettın zaten hemen,banlanmanıtalep edıoyorum

0

14.6.2015

Link kopyalandı.
  • sportfest3
    67 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

fuatbabawt kasıoyr ıllegal herkes farkında

0

14.6.2015

Link kopyalandı.
  • sportfest3
    67 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ama bloodrapper  hıcbır zaman yapmamıstır illegal,cold hack

0

14.6.2015

Link kopyalandı.
  • MorTalQomBat
    Konu: 0 Yanıt: 2
    12 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

la adi herf sensin hile adam hilelere ana bacı kufur ederken ole demiyodunuz adam bileğiyle oynuyo kıskanç adiler sizin gibi aadaletsiz nankör ibnelerin hepsinin belasını versin yawwşak herif

0

14.6.2015

Link kopyalandı.
  • harunuzun37
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

oda kaç gelicem

0

14.6.2015

Link kopyalandı.
  • UMURSAMAZ
    Konu: 0 Yanıt: 4
    66 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

sportfest3 dedi ki;
    ya kes sen ne bılıosun da konusuyosun klavye erkegı ,forumda kufur ettın zaten hemen,banlanmanıtalep edıoyorum

Ulan tottos klawye erkekğini sana gösteririm kimmiş,Hele cep telefon numaranı yazda erkek kimmiş görelim bakalım veledi zina senin yasında evladım var amq embesili,seni fuat piçimi yolladı buraya yoksa merak etme ban yemeniz yakındır,elinizde sadece Yıkım bomba kurma kaldı, baskada bir sikim kalmadı elinizde,senin fuatın adamı olduğunu zaten biliyorum,Çok delikanlıysan çıkarsın aha buraya erkek gibi cep numaranı yazarsın,öle bos bos yazmakla olmyor bu işler yegen

0

18.6.2015

Link kopyalandı.