ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Bir çok öneri var. Kilitli

• biloyilmaz99
    Konu: 2 Yanıt: 3
    89 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Selamun Aleyküm,
    1.Oyunda Allah yazamıyorum. Bir arkadaşıma Allah'a emanet ol dicem diyemiyorum. Belki siz küfür edilebilir diye yasakladınız ama kalksın bence.
    2.Şu bedava joypara etkinlikleri çoğaltılsın.

Ve geldik uzun olanına
    Şimdi oyuna giriyoruz ne güzel. Her odada özelimidir uzasımıdır ne ararsan var. Ama herkes oyuna para yatıramıyor. Hadi bunu geçtik. Keşke sadece sorunumuz bu olsa. Her 5 odanın 1 inde hileli adam var. Fişçiler 1-2 dakika geçtikten sonra oylama ile atılıyor. Ama artık hilelerde değişmiş adam takımındakileride kesiyor. Herkesde baba parası var tabi özel , uzas ne ararsan var. Buna lafımız yok ekmeğinizi çıkartıyorsunuz(bana kalırsa biraz aşırı). Şu hileleri kaldırın artık. Hangi birine ss alim. Adam bi şeyler değişir gene girer.
    Gereğinin yapılmasını talep ediyorum Saygılar.

0

21.6.2014

Link kopyalandı.
  • SerkanBaba5197
    Konu: 2 Yanıt: 711
    7027 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Çok haklısınız. Bu hile yüzünden bende delirmek üzereyim. Birşey anlatmak istiyorum.

Dün oyunda ''Uyku Modu'' - ''Pain'' map olan bir odaya girdim. Odada hileli bir karaktersiz herif. Hem kendi adamlarını vuruyor hem diğer takımdaki adamları vuruyor. Üstüne üstlük birde kendi adamlarını tekrar tekrar uyandırıp (Res) tekrar tekrar vuruyor. Ayrıca adamda hiç sıkılma bunalmada yok. Oyuncular sülalesine kadar iniyor adamın adamın, bu sefer adam daha kızgın bir şekilde taramaya başlıyor. :) Bu ne saçmalıktır bune biçim bir iştir gerçekten çok canım sıkıldı. WolfTeam gibi bir oyunda böyle olayların yaşanmaşı gerçekten çok can sıkıcı.

Umarım gelecek yeni yama ile bu hile belasından tamamen kurtuluruz. 

Bu arada fikirlerinize gönülden katılıyorum. Gerçekten güzel öneriler. Umarım gerçekleşir.

+1

0

21.6.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Ateş ve Barut yamasını bekleyin derim.
     2-) +1 
    1-) Bu konuda benim görüşüm kesinlikle kalkmasın o kadar üzücü bir durumki. Oyuncu arkadaşlarımız bunu küfür içeriğinde kullanınca çok can sıkıcı oluyor. Ama güzel dileklerde bulunmak istiyorsanda önemli olan zaten niyetin. Bunu engel olarak lütfen göremeyiniz.

0

21.6.2014

Link kopyalandı.
  • SerkanBaba5197
    7027 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

kamus1 dedi ki;
     2-) +1 
    1-) Bu konuda benim görüşüm kesinlikle kalkmasın o kadar üzücü bir durumki. Oyuncu arkadaşlarımız bunu küfür içeriğinde kullanınca çok can sıkıcı oluyor. Ama güzel dileklerde bulunmak istiyorsanda önemli olan zaten niyetin. Bunu engel olarak lütfen göremeyiniz.

Diğer OGY arkadaşlardan birine sorduğumda; ATEŞ ve BARUT yamasının gelmesine daha çok var dedi. Peki bu hile durumu ne olacak? Bence WolfTeam oyuncularının bu duruma daha fazla sabrı kalmadı. :)

Umarım en kısa sürede bu hile saçmalığına bir çözüm bulunur. :)

0

21.6.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

SerkanBaba5197 dedi ki;
    kamus1 dedi ki;
     2-) +1 

Diğer OGY arkadaşlardan birine sorduğumda; ATEŞ ve BARUT yamasının gelmesine daha çok var dedi. Peki bu hile durumu ne olacak? Bence WolfTeam oyuncularının bu duruma daha fazla sabrı kalmadı. :)

Umarım en kısa sürede bu hile saçmalığına bir çözüm bulunur. :)

Zaten son bulacaktır. Forumda önceden de yazdığım gibi bu yıl içerisinde gelecektir. Büyük bir yama olduğundan dolayı parti parti gelecektir.

0

21.6.2014

Link kopyalandı.
  • biloyilmaz99
    Konu: 2 Yanıt: 3
    89 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Öncelikle cevapladığınız için teşekkür ederim. Neden yazılmadığı hakkında şüphem kalmadı artık. İnşallah hile sorunuda çözülür.

0

22.6.2014

Link kopyalandı.
  • SerkanBaba5197
    7027 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

biloyilmaz99 dedi ki;
    Öncelikle cevapladığınız için teşekkür ederim. Neden yazılmadığı hakkında şüphem kalmadı artık. İnşallah hile sorunuda çözülür.

İnşallah. Bizde öyle umuyoruz zaten. :)

0

22.6.2014

Link kopyalandı.
  • keta856
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

valla ateş ve barut hilesi bilen söylesin beklerim ;(

0

25.12.2014