ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

bıktım artık bıktım hileler kafes sistemi Kilitli

• tunus716
    Konu: 11 Yanıt: 10
    126 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

oyunun heryeri hile 8-8 wslerde toplam 16 kişi bunlar içerisinden saddece 3-4 kişi hilesiz oynuyor.
    bazıları sadece wall hack açmış nerde olduğunu görüyor
    bazıları aim açmış kafaya tek atıyor
    bazıları hiç bişeyi dinlemeden base tarıyor
    bazıları havada uçuyor. vallahı ne ana bıraktım ne bacı adamların hoşuna gidiyor.

kafes sistemi yaptınız orya girelim belki hile olmaz dedim dün gece 20 kez girmişimdir. 3 kere normal hileisz oynayan vardı geri kalan 17 kişi hile. ilk başta vidio alıyordum baktım hangi birisini alıcam dedim ..

öncce hilelileri temizlemeyin   hileyi kaldırın. yoksa banladığını oyuncu başka karekter açıp ordan oynuyor. duyarlı herkes destek lütfen

0

25.11.2013

Link kopyalandı.
  • inch22
    Konu: 0 Yanıt: 1
    36 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

evt kardeş çok doru sölüosun oyunun içine etttiler bence joygame bunların temizlenmesi ile deilde hileleri kldırmakla başlamalı

0

28.11.2013

Link kopyalandı.
  • MRTGR006
    Konu: 5 Yanıt: 13
    64 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bende defalarca yazdım söyledim. İnsan İnsana Bomba oyunu kuruyorum. Oyunun yarısında 2000 canlı kurt giriyor. Oyunun içine ediyor. Adam bir bıçak sallıyor herkes ölüyor. Joygame bu konulara sağır. Onlar için varsa yoksa para para para.

Bu oyunu yapan zekalar, hileyi önleyemiyorsa; ben şüphe ederim. Bu oyun başka bir ülkenin mesala Hintlilerin olabilir. Belkide çalışanları bilgisayarın "B" sinden anlamıyordur.

O kadar para harcanan yerde haksız ve emek hırsızı dolaşıyorsa, burda hırsızın şuçu kadar ev sahibi Joygame'in de kabahati var..

0

29.11.2013

Link kopyalandı.
  • woko01
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Ya akşam bazı bölgelerde ful hileli kişiler oynuyor ona bi çözüm bulunuz lütfen..!

0

30.11.2013

Link kopyalandı.