ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Beyler Bilenler Kenine Güveneler Acil cevap

• Partizan5534
    Konu: 3 Yanıt: 4
    102 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Arkdaşlar Ben X7 Fare Aldım Ama Bunun Ayrlarını Bilmiorum Wolfteam İçin Ayarlarını Bilen WARSA Acil Yardım 

Farenin Markası 

XL-750bh

0

2.10.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba, YouTube'yi kullanarak "Wolfteam x7 Mause" yazarsanız oradan cıkan sonuçlar size yardımcı olacaktır.

0

2.10.2015

Link kopyalandı.
  • emin27276333
    Konu: 0 Yanıt: 2
    24 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

abicikm dün aksam oynarken oyundan atıldım dıyor haksız kazanc dünden beri moderatörlere foruma destege talebe facebooka twite mesaj atıom ama ilgilenen yok bir hata varelütfen bir baksın ben hile kullananı bırakın oyunda argo küfürk onusanı sevmiyorum lütfen abi ocak ayının dökümanları burda bı bakın lütfen kontrol edin siz iyi insanlarsınız kalbinin merhametiniz var lütfen abi

0

3.2.2016

Link kopyalandı.
  • emin27276333
    Konu: 0 Yanıt: 2
    24 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

abbicim dün sinirden öle yazdım sacmaydı biliom ben bu oyua severek tüm kalbım ve samımıyetımle yatırdım öyle birsey yapmam ama yalwarıyorum abi lütfen ilgilenın bir hata var ben hile nedir bilmem argo küfrü konusanla oyun oynamm sade gp kasar kdmı yukseltırımbazen herkezın yazdıgı sayıları yazıları bılmem sayıda örnek 12. 235.423 . yazılarda örnek ts alınır illegal aranır bunlşarı biile bılmıyorum ilgilenmıyorum hile dir diyorum ama abi lütfen bir hata var dünden beri butun size ulasıcak yönlere yazıyorum destege talepe facebook a facebook oyun görevlilerinin hepsıne chainpro eddy yauw hepsine projektor müdürne joyygame müdürüne topluluk yöneticisine oyun yöneticisine hekrese abi bi ilgieninbir hata var bakılsa sizde fark ediceksınız lürtfen abi ltüfen yalwarıyorum

0

3.2.2016

Link kopyalandı.