ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Ben Yiğit Demir Okumanız Israrla Tavsiye Edilir...

• kanun54iso
    Konu: 4 Yanıt: 4
    26 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Yine Bir Gün Laboratuarda Deneylerle Uğraşıyorlardı İnsanlara Bu Deneyler Karşılığında Paralar Veriyorlardı Ben Yüzbaşı Yiğit Demir Ben Paralı Bir Askerdim Ama Ordudan Atıldım Para Kazanacak Hiçbir Yolum Olmadığı İçin Bu Deneylere Katılmak İstedim Bizi 2Ye Ayırmışlardı Yaptıkları İğneler Sonucunda Resmen Birbirimize Düşman Olmuştuk Camlardan Birbirimize Hakaretler Ve Küfürler Etmeye Daha Sonra Bu Deneyi Değiştireceklerini Duydum Deneyin Adı Prex'di Ben Farklı Bir Deney İiçin Gelmediğimi Söylesemde Kimseyi Dışarı Çıkarmıyorlardı Dışarı Çıkmak Resmen İmkansızdı En Yakın Dostlar Bile Artık Birbirlerini Yaralayıp Öldürüyordu Herkez İğne Omuştu O Büyük Canavara Dönüşüyorlardı Kurtadam Ne Kadar Dirensemde O İğneyi Bende Oldum Kendimi Çok Güçlü Hissetmeye Başladım Çok Hızlı Koşuyor Çok Sert Pençeler Atıyordum Bir Anda Arkamı Döndüm Sıradaki Adama 3 Doz Fazla İğne Vermişlerdi Biranda Etrafı Yıkmaya Başladı Neler Olduğunu Anlamıştım Bir Kral Belirleyecekerdi Ve Hedeflerinin Cristoper Olduğunu Anlamıştım Ama Ben Bu Kozu Onun Eline Veremezdim Bir Anda Kapılar Açıldı Bizi Savaşmaya Zorladılar Herkez Kan Revan İçinde Savaşıyorlardı Ben Ve Cristoper En Son Çıkmıştık Ama Cristoper Beni Bile Tanımamıştı O Büyük Penceleriyle Yüzüme Boydan Boya Bir Pence Atmıştı Ben Bunu Kendime Yediremedim Kalktıım Benimde Canım İçin Savaşmam Gerekiyordu Ayağa Kalktım Bir Anda Karşımda Bir Kurt Belirdi Ve Bana Öleceğimi Söyledi Tek Pençeyle Gövdesini Boydan Boya Çizmiştim Ama Ölmemişti Ama Kan Kaybından Ölebilirdi Kimse Kalmamıştı Cristoper Sanki En Yakın Arkadaşını Öldürecek Gibi Bakıyordu Savaşmak Zorundaydım Ama Çok Güçlüydü Bir Darbe Attığını Hatırlıyorum Sonra Uyandığımda Herkez Hayattaydı Bir İğne Sayesinde Herkezi Hayata Döndürüyorlardı Herkezin Kafasında Şu Soru.Acaba Ölecek Miyim?Bu İğne Resmen Bizi Ölümsüzleştirmişti Herkez Daha Fazla Doz İstiyorlardı Ama Kimse Bu İğnenin Yaratacağı Etkilerin Farkında Değildi Cristoperle Aramızda Şu Konuşma Geçti..-Sen Ne Yaptığını Sanıyorsun Cristoper?-Gerçekten Özür Dilerim Fazla Doz Verdiler Ne Olduğunun Ben Bile Farkında Değilim Neler Olduğunu Bile Bilmiyorum.-Ama Orda Ölebilirdim..-Sana Özür Dilerim Dedimm!!!!
    Daha Sonra Pençeleri Büyüdü Sakinleşmeye Çalıştı Ve Başardı..-Yiğit Senden Gerçekten Çok Özür Diliyorum....-Peki Önemli DeğilDaha Sonra Herkez İyileşti Herkezin Bir Göreve Gideceği Girişte Herkezin Birbiriyle Savaşacağını Söylediler Bizi Bir Helikoptere Bindirim Bir Binanın Tepesine Götürdüler Burda Ölümüne Savaşacağımızı Söylediler Kimileri Saklandı Kimileri İse Düşmanın Üstüne Gidiyordu Karşı Taraf Çıldırmış Gibi Üstümüze Geliyorlardı Birçoğu İse Kurt Olmuştu Kendime Güveniyordum Silahımı Elime Aldım Ve Bi Köşeden Ateş Etmeye Başladım Kurt Olmak Çok Zordu Hayatım Resmen Bir Film GİBİ Gözümün Önünden Geçiyordu Kurt Oldum Karşı Taraf 3 Kişiydi Ölmemem Gerekiyordu Ailemi Düşündüm Çünki Bize Eğer Tek Kişi Kalır Yenerse Ailemize Gideceğimizi Söylediler Karşı Taraf Çok Güçlüydü Karşı Taraf Şöyle..Angelo MaoPedro GomezGeremi SongÖlmemeliydim Kendimden Emin Bir Şekilde Üstlerine Koşuyordum Hepsi Kurttu Birini Pençelerimle Öldürmüştüm Daha Sonra Köşeye Çekilip Çantamdan Sniper Alıp Ölmelerini Ummaktan Başka Şansım Yoktu Birini Daha ÖldürmüştümPedro Üstüme Çok Şiddetli Bir Hızla Geliyordu Galiba Son Dakikalarımda Çok Hızlı Bir Şekilde Bombayı Alıp Patlattım Ölmesini 4 Gözle Bekleyip Can Havliyle Koşuyordum Ve Ölmüştü Çok Büyük Bir Sevinç Kaplamıştı Beni Aileme Kavuşuyordum...Devamı Gelecekk..

0

9.8.2015

Link kopyalandı.
  • conik01
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

nakit istiyorum

0

19.8.2015

Link kopyalandı.
  • conik01
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

nakit yolayın bana

0

19.8.2015

Link kopyalandı.
  • yarbaywt10
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ellerine sağlık çok güzel yazmışın biranda kendimi film izliyom sandmm hll olsn...

0

22.8.2015

Link kopyalandı.
  • perky23
    Konu: 4 Yanıt: 258
    925 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba, hikayeniz gerçekten çok başarılı olmuş. Okurken haritalar kurtlar pençeler silahlar gözümüzün önünde canlandı,tebrik ederiz. Devamını bekliyoruz :)

0

22.8.2015

Link kopyalandı.
  • KARET5533
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kardeş sitemde wolf yükleye bilirmiyim

1

3.9.2015

Link kopyalandı.