ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Başlata Tıkladıktan Sonra Harita Geliyor Ve Donuyor.! Güncel. Kilitli

• metinoran16
    Konu: 3 Yanıt: 5
    57 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşlar bu konu var biliyorum ama hala güncel cevap yok sorun budur.
    Oyuna Giriyorum kamp seçiyorum odaya giriyom hazır geliyor başlata tıklıyorum harita resmi geliyor ve orda kalıyor bu olay @AteşVeBaruttan@ Sonra Oldu. Av Mevsiminde Hiç böle bi sorunla karşılaşmıyordum.İnternet Hızı falan demeyin internet uçuyor virüs deseniz daha yeni çıktı formattan.

BİLGİSAYAR ÖZELLİKLERİ.

Win Xp 2002

Service Pack 3

İntel Pentum 2.00 Ghz 1GB Ram.

Cevaplarınızı bekliyorum... Adminler Bu soru var falan demeyin varda cevapları yok oyundan soğudum valla bi cevap  verinde yapalım.Başkalarıda Faydalansın.Eğer Cevap gelirse ve olursa yararlı bir konu olacağını düşünüyorum...

0

1.2.2015

Link kopyalandı.
  • AzmicanY
    Konu: 49 Yanıt: 848
    8821 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba metinoran16,
    Yaşadığın teknik sorunlar için Joygame Destek Sistemi'ne talep açabilir ve yardım alabilirsin.

0

1.2.2015

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba,
    Bahsettiğiniz konu ile ilgili olarak destek birimimize başvurarak talep gönderebilirsiniz. Destek birimimize talep göndermeden önce Sıkça Sorulan Sorular arasında problemin çözümünün olup olmadığını incelemeniz gerekmektedir. Eğer problem ile ilgili çözüm yolu ve çözüm önerileri, Sıkça Sorulan Sorular arasında yok ise buraya tıklayarak, uygun kategoriyi seçip Destek Talebi gönderebilirsiniz.
    İyi forumlar dilerim.

Not: Gönderdiğiniz talep amacına uygun başlık altından gönderilmiş ise ve destek sisteminde herhangi bir yoğunluk yok ise talebinize en geç 48 saat içerisinde cevap verilecektir. Eğer 48 saat içerisinde cevap alamazsanız lütfen aynı konu ile ilgili tekrar talep göndermeyiniz.

0

21.2.2015

Link kopyalandı.