ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

base tarama hilesine çözüm önerisi Kilitli

• T4K4MUR4
    Konu: 1 Yanıt: 2
    22 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Artik o kadar çok hileci olduki 10 elin 6-7 sinde base tarayan çıkıyor oyunda oyuncu sayısıda ister istemez bu nedenle azaliyor hileyi tamamen bitirebilecek bir çözüm bulununa kadar buna çözüm önerim ise oyun başladiktan sonra yönetici oyundan atabilmelidir  güç yöneticisinde olursa bu özelik hem daha çok kişi bu özeligi alir hemde daha düzgün bir oyun olur diye düşünüyorum saygillar..

0

31.8.2014

Link kopyalandı.
  • Pesimistİnsan
    Konu: 20 Yanıt: 130
    1358 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

zaten Markette satılıyorken  bunu yapacaklarını sanmıyorum  ama olursa hile kullananlara bir nebze  çözüm olabilir...

0

1.9.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Bakın hile kullananı atmayı %100 suistimal ederler. Kendisini öldürenleri veya yüksek rütbeleri atarlar. Bu imkansız!

0

1.9.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

sardunya2002'ye katılıyorum. Bahsettiğin durum oyuna getirilirse kesinlikle suistimal edilir. 
    Odadan atma eşyası yeterli diye düşünüyorum. Hileler ile ilgili de çalışmalarımız aralıksız sürüyor.

0

1.9.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

tamam kendi takımında ki hileciyi atmak için odadan atma yetkisi yeterli de karşı takıma giren hileciyi ( daha ağırına TERBİYEM elvermiyor ) ne yapacağız . her seferinde odadan kaçmak ve bunun için de gp ve altınlarımın gitmesine birde kaybetmeye - 1 eklenmesine ne demeli ???

0

1.9.2014

Link kopyalandı.
  • T4K4MUR4
    Konu: 1 Yanıt: 2
    22 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bende çok öldürüyorum ama kendi odamı kurdugum için atılmıyorum el sonundada atılıyor çok öldürüp seriyi bozanlar yani  bu bence bahane degil bu oyundaki kullanıcı sayısını düşürmüyor ama belirtigim gibi 10 elden 6-7 sinde base tarayan olunca artık çocuk oyunu gibi görülüyor ben şahidim benim hilem daha iyi benimki daha iyi diye yarış içindeler almadim hile gerekirse oyunu birakirim gene almam ama  milyar harcamışımdır trilyonda harcasam hileciyle başa çıkamıyoruz evet hileye çözüm bulmaya çalışıyorsunuz ama kaç sene sonra bulacaksiniz veya o zamana kadar ne kadar oyuncu kalacak ??

0

1.9.2014

Link kopyalandı.
  • bebey222
    Konu: 0 Yanıt: 1
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Beyler madem karşı takımı gönderemiyoru oyundan atamıyoruz.Oyuna şöyle bir aplikasyon getirilebilir:

• Eğer oyun içinde birden fazla kişi F11 tuşuna basıyorsa(3 kişi yeterli) Karşı takım için atma oylaması başlayabilir
    •  

0

1.9.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

bebey222 dedi ki;
    Beyler madem karşı takımı gönderemiyoru oyundan atamıyoruz.Oyuna şöyle bir aplikasyon getirilebilir:

• Eğer oyun içinde birden fazla kişi F11 tuşuna basıyorsa(3 kişi yeterli) Karşı takım için atma oylaması başlayabilir
    •  

Karşı takımdaki hileci için deseniz daha doğru olur. Yoksa yine her hangi bir suistimal edilir.

0

1.9.2014

Link kopyalandı.