ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Ban yiyen çharım

• klender19071
    Konu: 3 Yanıt: 4
    42 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bir kere illere gireyim dedim çharım ban yedi hiç k.b millet milyonlarca Gp kasıyor bn kastığım taş çatlatır 5 bin 6 m küsür ceza + 15 gün ban sildim oyunu ne yapayım

0

23.6.2016

Link kopyalandı.
  • efsane12344
    Konu: 1 Yanıt: 5
    25 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kardeşim daha ilk başta hilecilere uyup hile açmıcaktın sonunda eğer 30 gün ban yeseydin bu ban sınırsız da olabılırdı

0

26.6.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    Konu: 305 Yanıt: 529
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba.

Kimseyi sebebsiz yere ceza vermiyoruz,Ceza sisteminde belirtiliyor.
    iyi forumlar.

0

8.7.2016

Link kopyalandı.
  • silahlarlad8
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

BEN DE BUGUN 3 GUNLUK BAN YEDIM HAYATIMDA ASLA HILE YAPMADIM ASLA KANITLAYANA OLURSA PARA ODULU BILE VERIRIM CARIM CRAZY34000 KONTRO EDIN OG LER AMA YAZIK GERCEKTEN 
    BEN KATILIM ETKINLIGINE UZULUYOM VARYA

0

9.7.2016

Link kopyalandı.
  • bedo8114
    Konu: 3 Yanıt: 10
    112 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Şimdi siz GALADRİAL siz kimseye haksız yere ceza vermiyorsunuz he :D :)Şaka yapıyorsunuz galiba durduk yere 2. kez ban yiyişim oldu . 3. ban yediğimde wolfteam şirketine gelip yetkililerle yüz yüze görüşcem açık açık konuşsunlar benimle :) dertleri neymiş sebepsiz ban atıyolar :)

1

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

bedo8114 dedi ki;
    Şimdi siz GALADRİAL siz kimseye haksız yere ceza vermiyorsunuz he :D :)Şaka yapıyorsunuz galiba durduk yere 2. kez ban yiyişim oldu . 3. ban yediğimde wolfteam şirketine gelip yetkililerle yüz yüze görüşcem açık açık konuşsunlar benimle :) dertleri neymiş sebepsiz ban atıyolar :)

" Ben hile kullanmıyorum ki " Söylemini gerçekleştiren kullanıcılarımıza neden ceza verildi işte sebepleri;

1. ODA/EŞYA SATIŞI, ODA MEŞGUL ETME, KURAL DIŞI ODA ADI
    2. KÜFÜR, HAKARET,REKLAM
    3. OYUN TEKNOLOJİSİNE MÜDAHALE (HİLE, 3.PARTİ PROGRAM)
    4. OYUN HATALARINI SUİSTİMAL VE HAKSIZ KAZANÇ
    5. FARKLI KİMLİĞE BÜRÜNME
      A)Çağırma Adına Eklenmesi
      B) Belirsiz İsimler
    6. TEHDİT, ŞANTAJ, İLLEGAL İÇERİKLİ YAZIŞMALAR
    7. DİNİ SİYASI VE ETNİK İÇERİKLİ YAZIŞMALAR
    8. ETKİNLİKLER
      A) Etkinlik Odasına Benzeri İsim
    9. HESAP PAYLAŞIMI

​Bazı banlanan kullanıcılara hile kullandığı için ceza verilmedi, oyun işleyişini bozdukları için verildi.Kimseye suçsuz yere ceza işlemi uygulanmadı. "Kanıt görmek istiyorum" diyen arkadaşlara da Joygame Kullanıcı Sözleşmelerini okumasını tavsiye ederim.

1

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • bedo8114
    Konu: 3 Yanıt: 10
    112 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

:) ya siz şaka gibisiniz gerçekten  20 yaşındayım ben ve böyle şeylerle vaktimi harcıyosun galedrial :) ben sana mantıkla yaklaşmaya çalışıyorum sen teorik yaklaşıyorsun :) siz hile engellemek için çabalarken bi tarafı bozdunuz :)oyunda aşağıdan yazı yazmam :D +18 yaş grubu arkaadaşlarımızla wp den sohbet ederiz 1 odada toplanırız seri atarız :) cidden bir problem olmasa zaten konuşma gereği duymam helal olsun derim çalışıyolar banladılar derim :)Bak bu öfkem nedendir biliyomusun güzel kardeşim  oyunda hile dolu onlar sabahtır delirtiyor onların yüzünden oyundan çıktım sinirden :)gezdim biraz sonra eve geldim :) wolfteama gireyim bi dedim bu sefer :D Hesabınız engellenmiştir 06.08.2016 :D reis inandırıcı gelmiyo sana ama cidden sıkıntı var hesaplara otomatik 3 günlük ban atılan program mı neyse artık (senden ricam yetkillilere ilet ilgilensinler bu işle , konuyu  da uzatmıyalım )

0

3.8.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba,

Siz bana emir veremessiniz ? ayrıca hakaret benzeri laflar lütfen etmeyiniz.Biz sizler için zaten hileleri kaldırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve halen yapıyoruz.Eğer siz destek ekibine talep açarsanız onlar sizlere daha iyi destek vereceklerdir.Sorununuzu açık ve düzgün bir dil ile anlatırsanız sorununuz ortadan kalkar ve şunu unutmayın tekrar söylüyorum bu son olsun hiçbir görevli / yetkili sebebsiz yere oyuncuyu veya bir klana ceza vermez , veremez..! Yukarıdaki yazdıklarımı lütfen tekrar okuyun demek istediğimi anlıcaksınız.

Wolfteam Destek Ekibine ulaşmak istiyorsanız buraya tıklayınız.
    Konu tartışmaya kapatılmıştır.Birdaha cevap yazmayacağım ve aynı konuyu lütfen tekrar açmayınız.

Wolfteam Ekibi.
    iyi forumlar dilerim.

0

3.8.2016

Link kopyalandı.