ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Ban Sebepleri (Okumadan Konu Açmayın) Sabit Kilitli

• avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Selam Arkadaşlar,

Bir çok kişinin çok iyi bildiği ama bilmeyenlerin sürekli konu açtığı,açılan konularda muhteşem joygame suçlamaları veya az bilgisiyle birşeyleri yorumladığı 3-5 değişik konuları sonlandırmak istiyoruz.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki
    Forum Kuralları politikamız gereğince oyun içi cezaları ile ilgili konuların paylaşılması kesinlikle yasaktır. Sorununuzu destek sistemimiz üzerinden destek ekibiyle cözmeniz gerekmektedir.

10. Forumda oyun içi cezalar ile ilgili konu açmak ve ekran görüntüsü paylaşmak yasaktır. Bu kuralın ihlalinde;

* Gerekli konu ve ekran görüntüsü silinerek üye uyarılır.
    * Üye aynı ihlale devam ediyorsa 7 gün ila 15 gün arasında uzaklaştırma cezası alır. 

OG_Raunen'in şikayetlerin artması üzerine resmi bir açıklamasını sizlerle paylaşmak istiyorum.

" Ben hile kullanmıyorum ki " Söylemini gerçekleştiren kullanıcılarımıza neden ceza verildi işte sebepleri;
    1. ODA/EŞYA SATIŞI, ODA MEŞGUL ETME, KURAL DIŞI ODA ADI
    2. KÜFÜR, HAKARET,REKLAM
    3. OYUN TEKNOLOJİSİNE MÜDAHALE (HİLE, 3.PARTİ PROGRAM)
    4. OYUN HATALARINI SUİSTİMAL VE HAKSIZ KAZANÇ
    5. FARKLI KİMLİĞE BÜRÜNME
      A)Çağırma Adına Eklenmesi
      B) Belirsiz İsimler
    6. TEHDİT, ŞANTAJ, İLLEGAL İÇERİKLİ YAZIŞMALAR
    7. DİNİ SİYASI VE ETNİK İÇERİKLİ YAZIŞMALAR
    8. ETKİNLİKLER
      A) Etkinlik Odasına Benzeri İsim
    9. HESAP PAYLAŞIMI

​Bazı banlanan kullanıcılara hile kullandığı için ceza verilmedi, oyun işleyişini bozdukları için verildi.Kimseye suçsuz yere ceza işlemi uygulanmadı. "Kanıt görmek istiyorum" diyen arkadaşlara da Joygame Kullanıcı Sözleşmelerini okumasını tavsiye ederim.

Ban olayları yaşandığı sırada şahsımıza ( Moderatörlere ) hakaret edilmiştir. Unutmayınız ki bir moderatör de 
    Joygame Çalışanıdır.

Her forum kullanıcısı forum kurallarını okumakla yükümlüdür. Forum kurallarını okuduğunuzu farz ederek işlem yapmaktayız.Yanlış kategoriye oluşturulan konular silinmektedir.Bu hususa dikkat etmelisiniz!

Bundan sonraki süreçte forum içerisinde oyun içi cezalar ile ilgili konu açan kullanıcılara, Kural ihlalinden dolayı ceza işlemi uygulanacaktır.

*Wolfteam Ekibi.

1

28.1.2016

Link kopyalandı.