ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Bahama'nın Oluşumu:Episode 2

• BiRGeNCGeLDi
    Konu: 2 Yanıt: 3
    32 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Evet Lusian Onları Kaçırmıştı Ama Lusian'ın Hesaba katmadıgı bir şey vardı...Oda geride kalabilecek birisi olduguydu.Oda Adriana Tenorio'ydu ! Adriana Tenorio'nun vücudunda tepkimeye giren anti epoxyn onu mutasyone ugratmıştı...Kollarından Lavlar fışkırıyordu...Adriana Tenorio Artık Bir Mutanttı...Dokunduru herşey buzlaşıp yavaşlıyordu ve o buna çok şaşırmıştı.Adriana Tenorio Herşeyi ARaştırdı Ve Takımının izini buldu.onları tam 4 gün boyunca aradı.onları buldu ama o sırada lusianın orada olabilecegini tamamen unutmuştu...Yigit Demir Pedro Gomes Reinhard Schiender Angelo Mao Vede William Kroll'u kurtarmıştı ama tam o sırada lusian geldi ve adriana tenorio'nun ıLLude Vaganova ıvanov ile Geremi Song'u kurtarmasına izin vermedi.Hepsi Sırtlarından Geçirilen o büyük çiviler yüzünden çok acı çekiyordu.Lusian oraya geldiginde adriana tenorio Lusian Dur ! Diye Bagırdı Ve Lusianda Sırtındaki büyük çivileri göstererek ''Hahahaha NE Lusian'ı ? oda kim ? Ben ASMON'UM ! BÜYÜK KURT ADAM KRALI ASMONUM BEN !! '' Diye bagırdı Ve Adriana Tenorio Onunla Savaşabilecek güçte oldugunu anladı.Yerde 4 ayak üstünde durdu...Bunu Arkadaşları arasında hiç biri yapamamıştı...Koşmaya Başladı ! Çok ama çok hızlıydı ! havaya zıpladı ve ona pençeleriyle takla atarak bir darbe indirdi! Bütün takım artık egitmenlerinin adriana tenorio olacagını anlamıştı Ama Oda Ne Asmon Çok Güçlüydü Adriana Ne Yaparsa Yapsın Onu yenemiyordu ! Açtıgı Her Yara Anında Geri Kapanıyordu ! Acaba Adriana onu öldürebilecekmiydi ?
    Bahama'nın Oluşumu:Episode 2'nin Sonu...
    Kararımı verdim bu hikaye kesinlikle 4 yada 6 bölümden oluşacak ! uzun mu yoksa kısa mı sürmesini istersiniz ? yorum yazın ki devam edebileyim :)Yazar:BiRGeNCGeLDi  o:)

0

2.8.2014

Link kopyalandı.
  • yusufjojo71
    Konu: 1 Yanıt: 74
    880 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Uzun Çok güzel ollmuş

0

2.8.2014

Link kopyalandı.
  • BiRGeNCGeLDi
    Konu: 2 Yanıt: 3
    32 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Tesekkurler :)

0

2.8.2014

Link kopyalandı.
  • shekil00umut
    Konu: 17 Yanıt: 1845
    7217 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Güzel bir hikaye olmuş tebrikler.

0

3.8.2014

Link kopyalandı.
  • manket27
    Konu: 5 Yanıt: 2272
    9257 JFP
    Topluluk Yöneticisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Sizin gibi hayal gücüne sahip oyuncular'ın olduğu oyunda bulunmak gerçekden beni mutlu ediyor :)

0

9.8.2014

Link kopyalandı.