ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

AYYILDIZTEAM KLAN ALIM BILGILERI VE BILGILENDIRME

• SerdarBerg
    Konu: 17 Yanıt: 80
    26 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Mrb arkadaslar ben AYTKraL - SerdarBerg AYYILDIZTEAM Wolfteam Klan Baskaniyim sizlerle klan alimi hakkinda birseyler paylasmak istiyorum. AYT klanina gelmek isteyipte gelemeyen bircok oyuncu var bu bizi üzüyor sizlere yanimizda yer veremiyoruz. Biliyorsunuz Klan maksimum oyunucu sayisi 50, AYT nin ayakta durabilmesi icin profeyonel oyunculara daha cok önem vermek zorunlulugunda kaliyorum, bunun yanisira 3 veya 4 kücük kardesimize yer veriyorum hem egitmek hemde ortamizdan güzel seyler kazanabilmesi icin saygi sevgi dogruluk ve iyi biri olabilmesi icin daha fazlasina yer veremiyorum isterimki daha fazla olsun ama oyundaki gerginlik gercekten yipratiyor bizi ve WOLFTEAM gibi bir oyunda 2 nci sirada olup birde ülkenizin En Degerli ismi AYYILDIZTEAM i temsil ediyorsaniz bu dahada zor oluyor benim icin, Bazen kirdigimiz ve yanlis yaptigimiz oluyor bunun icin herkezden bizzat özür diliyorum. Biz AYYILDIZTEAM olarak itici kötü bir izlenim kesinlikle birakmak istemiyoruz cünkü aramiza kattigimiz insanlar o kadar güzel insanlar okadar kisilikli insanlar ki 2 yildir hala ayaktayiz ve yikilmayiz bizi bz yapan sey gercekten iyi niyetli oldugumuzdur. Bizi deneme amacli degil gecici olarakta degil tasiyabilecek temsil edebilecek kisiler kale alsin lütfen. +18 saygili seviyeli online süresi yuksek setli para sikintisi olmayan gercekten proyum diyebilen arkadaslar klan alim icin bizzat facebook sayfamizdan msj olarak bilgilerini atsinlar degerlendirip sizinle irtibata gecicegiz. Bu konuyla ilgili goruslerinizi bekliyorum herkeze simdiden tesekkürler...
    Saygilarimla Serdar Berg 

AYYILDIZTEAM KLAN BASKANI

0

15.12.2013

Link kopyalandı.