ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

avangers256 konuyu hemen kapatmasan ? Kilitli

• emreaksel1818
    Konu: 7 Yanıt: 27
    208 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

avangers256 böyle beklemeye devammı edeceğim ben =? ve forumda senden başka kimse yokmu hocam =?

0

2.1.2016

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

emreaksel1818 dedi ki;
    avangers256 böyle beklemeye devammı edeceğim ben =? ve forumda senden başka kimse yokmu hocam =?

Forumla ilgilenen tek resmi yetkili kişi benim. Bir sorununuz olduğu zaman bana iletebilirsiniz, 24 saat içerisinde feedback yaparım. Talebiniz ile alakalı şunu belirtmek isterim, Yeni yıl tatili olduğu için talebiniz aksamış olabilir. Sadece geç cevap verilecek cünkü yılbaşı tatiline denk geldiği için. Bunun için özür diliyoruz. Lütfen sabırlı olun, p.tesi tekrar ileticeğim kendilerine en kısa zamanda bu işi halledeceğiz.

Wolfteam Ekibi.

0

3.1.2016

Link kopyalandı.
  • emreaksel1818
    208 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Hocam walla yılbaşı tatili diyorsunda ben yılbaşına 11 gün kala parayı yatırdım kaç gün tatil yapıyor bu arkadaşlar hani p.tesiyde bekleriz artık yapacak bişe yok p.tesi bari gelsin joyparam yani. kusra bakma senide bu kadar ugraştırıyorum ama yapabilceğim başka bişe yok günde 10 saat felan forumda takılır oldum artık bak 20sinde yatırdık parayı bugun 3 ü 14  15 gün olacak artık ne diyim yani bu kadarı olurmu?

0

3.1.2016

Link kopyalandı.
  • emreaksel1818
    208 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ayrıca şunuda eklemek isterim madem yılbaşı tatili yapacaklardı yılbaşı tatili yapmadan benim joyparamı hesabıma gönderselerdide bende yılbaşındaki etkinliklerden yararlanaydım yeni yılada joy para bekliyerek girmeyeydim çok güzel bir giriş yaptırdılar resmen bana o kadar etkinlikleri kaçırdım tekrar ayrıca ekliyorum 20.12.2015 tarihinde yatırıyorum parayı 28.12.2015 de 
    JoyGameMerhaba emreaksel1818 Joygame Destek Ekibi'yle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Talebiniz işleme alınmıştır. Bu başlaık altında bilgilendirme yapılacaktır. Başka bir sorunuz varsa, lütfen iletişime geçiniz. bu msj geliyor ve yeni yıla giriyoruz üstüne p.tesiyide beklerm  04.01.2016 ya kadar ve ozamanda benim joyparam hala hesaba yüklenmemiş olur.hani gerçekten bi kendinizi benim yerime katın benim şu bulunduğum durumda siz olsanız ne hissederdiniz.ne düşünürdünüz ne yapardınız acaba bunların cevabını werirseniz sevinirim.artık sıkıldım yani insanlar şu oyunu zevk almak eğlenmek stres atmak için oynar benim çektiklerime bakın artık belki siz bile diyorsunuzdur yinemi bu adam diye belki.

0

3.1.2016

Link kopyalandı.
  • avengers256
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Biz oyuncularımıza daima hak veriyoruz ve her zaman oyuncu haklıdır. Ancak, Bu tarz işlemler araştırılmadan onay verilemez. Destek Ekibimize Joypara hakkında günde binlerce talep gönderiliyor. Bu işlemi Algoritma gibi düşünebilirsiniz.Talep hakkında detaylı incelemek gerçekleştirilip, yönetime bildiriliyor. Yönetim araştırmayı onaylayıp, gerekli görürse joyparayı hesabınıza yüklüyor. daha ince detayları buraya yazamıyorum üzgünüm. Siz yine de sabırlı olun. Paranız ortada kalmaz.

İyi Forumlar.

0

3.1.2016

Link kopyalandı.
  • emreaksel1818
    208 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

peki her yatıran böyle benim beklediğim kadar süremi bekliyor ? birde mümkünse sizin içinde uygun olrsa sizinle direk iletişim kurabileceğim facebook v.s herhangi birşey verebilirmisiniz ? böyle konuşması uzun sürüyorda p.tesi tekrardan konu açıp cevap beklemeyim. birde bi kendinizi benim yerime katın benim şu bulunduğum durumda siz olsanız ne hissederdiniz.ne düşünürdünüz ne yapardınız acaba bunların cevabını werirseniz sevinirim.

0

3.1.2016

Link kopyalandı.
  • avengers256
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Resmi Facebook Sayfama mesaj gönderebilirsiniz.En kısa süre içerisinde geri dönüş yapabilirim.

0

3.1.2016

Link kopyalandı.
  • emreaksel1818
    208 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

teşekkürler p.tesi görüşmek üzere iyi forumlar.

0

3.1.2016

Link kopyalandı.