ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

avangers256 konuyu hemen kapatmasan ? Kilitli

• emreaksel1818
    Konu: 7 Yanıt: 27
    208 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

hergün zaten açmış oldugum talebi kontrol ediyorum. fakat günde 1 tane msj anca yazılıyor bundan dolayıda 11 günde bile hala yüklenmedi yeni yıla girmeden şu joyparamın gelmesini istiyorum artık ya etkinlikleri kacırıyorum rica ediyorum sizden halledin şunu ya

0

31.12.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Bu tarz taleplerin sonuçlanması uzun sürmektedir. Elimde olan hiçbir şey bulunmuyor. Destek Ekibi gerekli gördüğünde işlemi bitirecektir.

0

31.12.2015

Link kopyalandı.
  • emreaksel1818
    208 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

çok güzel söylüyorsunda daha ne kadar uzun sürebilir sence ? 11 gün oldu ve şu gece olan etkinlikleride kaçırıyorum ben ? wolfteama para yatırmanın karşılıgı bumudur yani ?

0

31.12.2015

Link kopyalandı.
  • emreaksel1818
    208 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

siz iletişime geçemiyormusunuz yani neyi araştırıyorlar neyin davasındalar bu kadar yani ? 11 gün önce yatırmışım ben parasını hala neyin peşindeler yani ? ayıp değilmi bu bana ya

0

31.12.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Joypara işlemleriyle biz ilgilenmiyoruz. Bu konu hakkında da yardımcı olamıyoruz, malesef. Bu konu forum ekibiyle alakalı değil. Ben ilgili ekibe yeniden tekrarımı yaptım. Konuyu araştırarak size feedback yapacaklardır.

0

31.12.2015

Link kopyalandı.
  • emreaksel1818
    208 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bana yapacakları feedback 
    JoyGameMerhaba emreaksel1818 Süreç başlamıştır ve tamamlandığında bu talep üzerinden bilgi verilecektir. JoyGame Destek Ekibi bu olacak bunu zaten dün saat 12 de yapmışlardı aradan 1 gün geçti 2 gün olacak neredeyse ve hala bir cevap yok ben etkinlikleri kaçırdıktan sonra iş işten geçtikten sonra feedback yapmann ne anlamı kalıyorki anladık oyuna hadi hile engellenemior para yatırıyorz zevk alalım diyoruz 11 gündür yakında 12 olacak o kadar zamandır yatırdıgımız paranın karşılıgını alamıyorz direkt olarak iletişim kurun bir şekilde halletsinler artık bunu rica ediyorum sizden forum yetkiliside olsanız bir şekilde iletişim kurabilmeniz lazım bu gece benim için çok önemli sonuçta senede 1 kere geliyor ve ben olan etkinlikleri kaçırıyorum

0

31.12.2015

Link kopyalandı.
  • emreaksel1818
    208 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

koskoca 12 gün sizce mantıklımı ya empati kurun lütfen böyle bir durumda olsalar kendileri ne düşünürlerdi

0

31.12.2015

Link kopyalandı.
  • emreaksel1818
    208 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ve 1 gün daha bitti . hala sonuç yok .... sayın avangers256 forum (fjp) kasar oldum artk bu sayede.

0

1.1.2016

Link kopyalandı.