ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

ARTIK CAVAP TA VERMİYORSUNUZ OYUN GÖREVLİLERİ..

• ozkanerkus1
    Konu: 8 Yanıt: 27
    188 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

NE BİÇİM Bİ OYUN ÜRETİCİSİSİNIZ KULLANICIYLA İLGİLENEN Bİ ALLAH IN KULU YOK MADEM HILELERI ENGELLEYEMIYORSUNUZ BARİ OYUNCULARA BİRAZ KOLAYLIKLAR SAGLAYIN  MESELA  SIFIR CEZA YETKISI, ODADAN ATMA YETKISI GİBİ  BAKIN O G LER SİZDE BİLİYORSUNUZ OYUN DA NORMAL ADAM KALMADI HEPSİ HILEYLE OYNUYOR. ARTIK BİŞEY YAPIN ÇOK PARA YATIRDIM BU OYUNA YOKSA BIRAKICAKTIM OYUNU SİZİN BU YAZIYA BAKACAGINIZI DA ZANNETMIYORUM AMA BELKI BAKIP DIKKATE ALIRSINIZ

0

1.7.2016

Link kopyalandı.
  • kralormanci
    Konu: 4 Yanıt: 16
    107 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

NİYE VERSİNLER Kİ NE DESİNLER HERGÜN YÜZLERCE KİŞİ ANALARINA BACILARINA KUFUR EDİYORLAR  CEVAP VERMEKTEN ACİZER SİZ HİLELERİ ENGELEYEKLER Mİ SANIYORSUNUZ . ACİZ ONURSUZ GURURSUZ HAYSİYETSİZ ŞEREFSİZ  ADMİN BOZUNTULARI

0

3.7.2016

Link kopyalandı.
  • arakaleb121
    Konu: 3 Yanıt: 5
    51 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

abi asam hakklı aslında herkeze odadan atma yetkisi gelicek yada f9 a basınca direk fjoygameye gidicej

0

7.7.2016

Link kopyalandı.
  • edolokko111
    Konu: 1 Yanıt: 3
    28 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

NAKİT ÇEKMEYİ BIRAKSIN HERKEZ. Bir süre sonra bak nasıl cevap veriyorlar forum kuşu oluyorlar.

0

10.7.2016

Link kopyalandı.
  • drakula210
    Konu: 33 Yanıt: 90
    815 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Nasıl bi canlı doğar büyür ölürse wolfteam da aynı şekilde ölüm evresinde

0

10.7.2016

Link kopyalandı.
  • ozkanerkus1
    Konu: 8 Yanıt: 27
    188 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

HAKLISIN REİS ZATEN BEN ÇARI SATILIĞA ÇIKARDIM SATARSAM KURTULUCAM.
    HER STRES ATMAK İÇİN GİRDİĞİMDE DAHA FAZLA MORELİM BOZULUYO ZATEN HLE AYRI Bİ KONU AMA WOLFTEAM EKİBİDE ACAYIP KAZIKÇI ADAMLAR HER YENİ KUTUDA SANDIKTA ADAM SIKIYOLAR YOUTUBEDE ONLARCA VİDEO VAR ADAMLAR TONLARCA PARA YATIRIYOR YİNE KAZIK YIYORLAR MESELA YENI YIL KUTUSU 25 BIN NAKIT YANI KUTUDA YAZANLARIN HIÇ BİRİ KIMSEYE ÇIKMIYOR BENDE ALDIM SANS KUTUSU ALSAM DAHA İYİDİ İNANMAYANLAR YOUTUBEDEN İZLESİN BEYLER 25 BİN NAKIT =60 TL PARA OYUN FULL KAZIK MILLET O YUZDEN HILEYE KACIYOR.

0

12.7.2016

Link kopyalandı.