ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Apexproject 15218 HATASI ..!! Kilitli

• VolkanAtes
    Konu: 1 Yanıt: 2
    25 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

S.a ustalar uzun zaman oldu oyunu bırakalı, neyse tekrar geri döndüm oyunu kurdum ve ne yaptımsa apexprotect hatalarından kurtulamadım .

İşletim sistemin win 8.1 pro x64, sistemimde güvenlik yazılımı olarak sadece deffender kullanıyorum, DNS adresim her zaman standarttır ayrıca hiç bi oyun DNS den dolayı hata vermez, bilgisayarımda 4 oyun kurulu ve onlarda sorunsuz bi şekilde oyunları oynayabiliyorum fakat bir tek Wolfteamda problem yaşıyorum , umarım yine programmer arkadaşlar olayı çözerler ve inşallah oyunda yine hile kol gezmiyordur ..
     En son aldığım hata ..

0

26.6.2014

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba,
    Hata çözülür mü bilemiyorum ama birçok tanıdığım oyuncu önerim sayesinde Apex Protect hatasından kurtuldu.
    Öncelikle bilgisayarınızda virüs taraması yaparak virüslü dosyalari bilgisayarınızdan kaldırın. Daha sonra Windows Güvenlik Duvarı'nı kapatın. Ardından da virüs programınızı pasif hale getirerek tekrar giriş yapmayı deneyin. Sorununuz düzelmediyse, ekran görüntüsü ile birlikte destek sistemine başvurun.

0

26.6.2014

Link kopyalandı.
  • VolkanAtes
    Konu: 1 Yanıt: 2
    25 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Aklınıza gelebilecek herşeyi yaptım hatta güvenli modda combofix bile attım düzelmedi,

Tekrar format attım yeniden giriş yapabiliyorum , yardım etmeye çalıştığınız için teşekkürler ..

0

27.6.2014

Link kopyalandı.