ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

AnqeLBum Klanına Alım Vardır.. Sıra : 1390

• bedo8114
    Konu: 3 Yanıt: 10
    112 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Klana Alım Şartları..

• +16 Yaş Sınırı.
    • Hile vb. Programların Kullanılmaması.
    • Teamviewer İle Bilgisayar da Hile Kontrolü Yapılması.
    • Ts Kullanıyor olunmalı. (Teamspeak3)
    • Çift Set + EC+HK Zorunluluğu.
    • Teamspeak3 deki Kendinden Yaşca Büyük İnsanlara Saygılı olma.
    • Rütbeli Olma.
    • Ts siz Klan Savaşları Atmama, Oyundayken Ts de Olma Zorunluluğu.

Klanımızda Kalıcı Olmanız Bizim İçin Önemlidir.. 2 Günlük Takılıp Gidiceksen Hiç Gelme.

• +20ßedo : TeknikCerrah  SAYGILARTS İP : 91.121.55.41:7502

1

18.8.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    Konu: 305 Yanıt: 529
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba,

Lütfen forum kurallarını ihlal etmeyiniz,Aksi halde uzaklaştırma cezası alacaksınız.

8. Konu başlığı ve ileti içeriğinin tamamı büyük harflerle, renkli ve kalın yazılmamalıdır. İleti sayısını arttırma amacı ile konulara art arda ileti yazılamaz. Bu kuralın ihlalinde;

* Gerekli konu başlığı ve/veya ileti düzenlenir, üye uyarılır.
    * Üye aynı ihlale devam ediyorsa 7 gün ila 15 gün arasında uzaklaştırma cezası alır.

0

18.8.2016

Link kopyalandı.
  • bedo8114
    Konu: 3 Yanıt: 10
    112 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

GaIedriaI dedi ki;
    Merhaba,

Lütfen forum kurallarını ihlal etmeyiniz,Aksi halde uzaklaştırma cezası alacaksınız.

8. Konu başlığı ve ileti içeriğinin tamamı büyük harflerle, renkli ve kalın yazılmamalıdır. İleti sayısını arttırma amacı ile konulara art arda ileti yazılamaz. Bu kuralın ihlalinde;

* Gerekli konu başlığı ve/veya ileti düzenlenir, üye uyarılır.
    * Üye aynı ihlale devam ediyorsa 7 gün ila 15 gün arasında uzaklaştırma cezası alır.

Yav kardeşim sorunlumusun ? Forum bu ben burda kimsenin haklarını ihlal etmedikce problem yok bırak bu ayakları ve renkli yazı yazmamın tek amacı yazının göze çarpması dikkat çekmesi klanımıza adam gelmesi ... sende renkli yazıyosun anlatabildimmi ? dikkat çeksin diye :) uğraşma benimle işine bak hadi canım benim insanları kendine sinir ettirip ardından  küfür ettirip ss sini alıp ban attırtmaya çalışma   :) benim açtığım konularda senin yorumunu görmek istemiyorum rica edersem yorum cevap hiç bişey yazma benim konularıma !

0

5.9.2016

Link kopyalandı.