ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Angela & Pedro 2. bölüm

• Jerolix
    Konu: 12 Yanıt: 38
    255 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Önceki Bölümde Neler Oldu : " Pedro, arkadaşına kavuştu ve şehri kurtlar basmıştı bunun üzerine Yiğit Demir askerlerine Nöbet Emri Vermişti Gece Yarısı Olmuştu
    2.Bölüm Devam: Tüm Askerler Nöbet Yerlerine Geçmişti, Kurtlar çok uzakta değillerdi gittikçe Wolfteam üssüne yakınlaşıyolardı. Wolfteam üssü zaten dış ülkelerle savaşması yetmezmiş gibi birde kurtlarla mücadele etmek zorunda kalmıştı. Askerlerden Biri itiraz etti:
    Asker : "Zaten Güçlerimiz Az dün gece kurtlar cephaneliğe girip tüm silahları yok etmişler Nöbet Tutmak İmkansız Elimizdeki Em-46 silahları çok güçsüz öldürmek için güçlü silahlar lazım" dedi Bunun Üzerine Yiğit Demir Askeri Aldığı Gibi Bir Depoya Götürdü Heryer Ejder Setleri ve Uzas aa larla doluydu Yiğit Bunları Kullanalım Ozaman Dedi Tüm Askerler Setlerini Çıkarıp Onları Giydi Yiğit Demir Son seti Kalmıştı, Yiğit kendi giymek yerine ordaki Acemi olan bir askere verdi. Yiğit Düşünceliydi Acemi Askerin Ailesi olduğunu biliyorduu. Silahını Alıp Ormanda 2 askerle birlikte etrafı kolaçan etmeye karar verdi askerler korkaktı titreyerek yürüyorlardı fakat Yiğit Soğuk Kanlıydı Askerler Bir Gölge gördü askerler koşarak Yiğit Demire Haber Verdi, Yiğit Demir'de oraya gitti silahını hazırladı birden askerler bağırmaya başladı, Yiğit Arkasını Döndü Askerlerin Kemikleri Yerlerde Dağılmıştı Yiğit biraz ürpersede gücünü topladı ve her yeri dikkatlice inceledi üsse geri dönmek için yola koyuldu ölen askerler için üzülsede yapılacak birşey yoktu kurt sürüsü üssde görünmüştü Askerler etrafa Ateş Açtı Tüm gece Silah Sesleriyle inledi, gün doğmaya başladığında tüm kurtlar gürledi yer sarsıldı bunlar onların acı bağırma sesiydi saat 8:00 de tüm sesler kesildi, Yiğit Demir Olnarın Zayıf Yönünü Bulmuştu Gün Doğunca Kurt adamlar yok oluyordu, Angela ve Pedro Evde Duramayıp Arabasına Atlayıp Hemen Wolfteam Üssüne gittiler Ruh halleri zedelenmişti Pedro Aynaya küsmüştü saat 09:00 da üsse varmışlardı askerler telaşlıydı Yiğit Demir, Sakindi Fakat Bir Sonraki Geceyi Nasıl Geçireceklerini Bilmiyordu Silahlarında Mermi Kalmamıştı Ve Cephanelikleri Tükenmişti Kurtlar her yeri yıkmıştı, Sabah olduğunda Çicekler Her zamanki gibi açmıyordu Kuşlar Ötmüyordu Askerlerin Dış Ülkelerle Bağlantıları Kopmuştu Tek Çare Sosyal Ağdan Twitter'e bağlanıp dost ülkelerle irtibat Kurabilirlerdi. Fakat Sinsi Kurtlar Başbakanı dost olarak almımştı ve Başbakan Twitteri Kapatmıştı Bilgisayar Mühendisliği OKuyan Bir
    Asker: Ben Twittere bağlanabilirim Dedi Bilgisayarı Alıp Belgeler Açtı EDS'yi 8.8.4.4 yaptı ve Twittere Bağlandılar, ;) Yiğit Demir Destek İstedi saat 15:00 olmuştu Destek Ekipler Olay Yerine Gelmişti Helikopterler Zırhlı Araçlar Tankerler Tomalar Hepsi Gelmişti, Yiğit Demir " Komutanı Üsse Soktu Ve Anlatmaya Başladı " " Joyşehir Şehri'ni Kurtlar Bastı Destek ekip lazım bu yüzden sizi çağırdık kurtlar gün doğarken Ölüyolar ve yenileri doğuyor Yeteri Setimiz ve silahımız var fakat onlar çok güçlü adamımız az " dedi Komutan Son günlerde böyle vakaların diyer üsslerde yaşandığını söyledi siz bize 2 yıl önce yardım etmiştiniz Bizde Size Yardım Edelim Dedik Ve Tüm Araçları Alıp geldik Dedi 2 Yıl Önce: Yer Petra Saat 16:30 Wolfteam Üssü Hamburg Üssü Vs Serhang Üssü : Hamadah Telsiz: Yiğit Yiğit !! destek ekip lazım Petradayız Serhang üssüyle çatışmadayız acil destek Tamam !! . Diye Destek istedi Yiğit Demi Üssünden Aldığı Helikopterlerle ve askerlerle Petraya Geldi ve tüm Serhang Üssünü Yok Ettiler Ve Bir Füzeyle Petrayı İmha Ettiler O yıldan sonra Petrada Düşman Görülmemişti Günümüz: Yiğit Demir " Teşekkürler Hamadah Fakat bu kurtlar Serhang üssüne benzemiyor çok güçlüler hergün yenileri Doğuyor  şuana kadar gördüğüm kurt türleri Küçük Yer Cücesi gibi buna zeki diyelim Biz buzdan kurt gördüm her yeri buz kaplıydı pembe toplar atan delirmiş bi kurt gördüm ve pençesi olmayan eline demir bağlamış bi kurt gördüm önce karnını tuttu vuruldu sandım ama mavi bir ışık belirdi karnında sonra patladı ve 12 askerimi şehit etti Bu kadar Kurtu Görebildim Yardımınız Lazım Dedi" 3 gün tüm kurtlarla çatışmışlardı ama hala kurtlar bitmemişlerdi bunun üzerine Yiğit Demir "Bu Böyle Olmaz Öldürüyoruz yeniden doğuyolar en iyisi tüm askerlerle birlikte doğuş yerlerini bulmamız lazım dedi " Hamadah ve Yiğit Demir Tüm Askerleri Alıp Yola Çıktı 5 Gün Boyunca Tüm Alanları Kontrol Etmişti Geldikleri Yeri Neredeyse Biliyolardu Eski Bir Labaratuarda doğuyolardı Askerler Hamadah ve Yiğit Yola Koyuldu 4000 Kişiyle Yoladalardı 12 makineli tüfek 7000 cephane 3000 uzas 200 elverici sl 300 Em-40 500 tanede aa uzas vardı ve 4000 ejder set herkez labaratuarın oraya varmıştı ilk gece tüm çevreye asker yerleştirdiler  çıkan tüm kurtları gece boyu öldürdüler tek adam bile kaybetmemişlerdi 12 saat zamanları vardı içeri girdiler heryer karanlıktı Hamadah El Fenerini Çıkardı ve Işıkları yaktı Heryer Aydınlanmıştı Göz Kamaştırıcı bir ışık vardı etrafta ışık etkisi vermeyen gözlüklerini taktılar ve etrafı incelediler hamadah bir kapı buldu kapı kırıktı içerden inanılmaz kör edici bir ışık geliyordu buranın kurt doğuş yeri olduğunu anladılar kapıyı açtılar ve tüm silahları kurdular 2 saatleri kalmıştı hazırlıklar 1 saat sürdü tüm askerler tüm mermilerini ışığa doğru sıkıyordu ışıkta tek çizik bile yoktu napıcaklarını bilemediler geri dönmekten başka çareleri yoktu Üsse Döndüler O geceyide Aynı Şekilde Geçirdiler Fakat Kurtlar bu gece üsse saldırmadı Bilim Adamları Işıkta hasar old uğunu bu yüzden belkide Artık Kurt Üretemediğini Destekliyordu Bilim Adamları Bir Karışım Hazırladı Bunu Kullanan Her Kimse Sultan Selime Dönüşücekti Gönüllü Bir Asker Buldular İlacı Askere Takviye Edildi iki gün gözetim altında kalması gerekiyordu,  Pedro ve Angela Yiğit Demire Şunları Söyledi " Yiğit Bizim Yardımımız Dokunmuyor İyi silah kullanabilirim Lütfen Bize İzin ver Bizde Yardım Edelim" dedi Yiğit iki bayanı savaştırıcak hali yoktu fakat düşündükten sonra bunun mantıklı olduğunu düşündü  2 gün Geçmişti Sultan Selim Dönüşümü Tamamlanmıştı Fatih'İn tekniğini kullanıcaktı tüm topçulara kocaman bi top yapmasını emretti ve 3 güne top hazır olmuştu Pedro Gomes, Angela, Yiğit Demir, Hamadah Ve Sultan Selim Bu 5 li çok güçlü bir hal almıştı   Kurtların Doğduğu Yere Varmışlardı Top çok ağırdı ASKERLER : Topu getiriyoruz ama çok ağırlar yorulduk dedi Sultan Selim Acımasızdı " Yorulmakmı kaç gündür kurtlarla savaşıyoruz ! yorulmadınızda bir topu getirirkenmi yoruldunuz Eyy erler !!! " dedi askerler alel acele topu labaratuara soktular ve mavi ışık bulunan odaya gittiler yine aynı şekilde tüm cephaneyi ışığa boşalttılar ışık birden yüzlerce kurtu tekrar yaşattı askerler 200 tanesini öldürdüştü ama 300 tanesi hala duruyordu Yiğit , Angela , Pedro, Hamadah yaralanmıştı bi tek Sultan Selim Kalmıştı Topun Başına Geçti Meşaleyi yaktı ve topu ateşleti tüm kurtlar ölmüştü ve o etkiyle ışık patlamıştı Sultan Selim Malesef Beyin Kanaması Geçirip Ölmüştü bir ülke 5 güçlü insan 100000 lerce kurt böyle yok olmuştu bize iyi bir gelecek sunmak için kendilerini feda etmişti. Son Bölüm :(

0

22.3.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,
      Öneri : 
     Yazılarınızda aralık olsun. Konuşma çizgileri belli olsun. Siyasete girerek güldürdünüz ama tartışma konusu olabilir o yüzden siyasete girmeyelim.  Hikayenizin devamını bekliyorum. Eğer dediklerimi yaparsanız okuyucuyu fazla sıkmaz ve daha hevesle okumak ister.

0

23.3.2014

Link kopyalandı.
  • Jerolix
    Konu: 12 Yanıt: 38
    255 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

önerilerin için teşekkürler

0

23.3.2014

Link kopyalandı.