ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

adil degil Kilitli

• oglumbakgit1221
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

herkeze özel versiyon bedava veriyorsunuz adil olmuyor özel versiyon isteyen nakit çeksin alsın istiyorum lütfen oyunu mahvetmeyin ben oyunu bırakacak duruma geldim . lütfen bunu kayıta alın diger hesabımı çaldılar oyunu çok sevdigim için yeni bir hesap açtım ortalama 50 arkadaşım bu oyunu oynuyor onlarda benle aynı fikirde yaşımda 18.. iyi günler

0

4.8.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhabalar,

Kampanya ve etkinlikler sayesinde kazanan arkadaşlarımız var. Bunlar çoğunlukla alamayan arkadaşlarımız. Ve onları da oyunun mutlu etmesi için bu gerekiyor. Ama şu da var kendinizi geliştirebilirsiniz. Biraz daha aynı seviyeye geliyorsunuz onlarla ve daha iyi kendinizi geliştirmenize yardımcı olur.

İyi Forumlar.

0

4.8.2013

Link kopyalandı.
  • ahkahmetxx
    Konu: 0 Yanıt: 3
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

evet mutlu olmak herkesin hakkı ama bir kurt avına ejder set asmon 0/3 gidiyorsa bu işte bi sorun var demektir.

0

4.8.2013

Link kopyalandı.
  • GuikGuik
    -20 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar,

Kampanya ve etkinlikler sayesinde kazanan arkadaşlarımız var. Bunlar çoğunlukla alamayan arkadaşlarımız. Ve onları da oyunun mutlu etmesi için bu gerekiyor. Ama şu da var kendinizi geliştirebilirsiniz. Biraz daha aynı seviyeye geliyorsunuz onlarla ve daha iyi kendinizi geliştirmenize yardımcı olur.

İyi Forumlar.

kampanyalar oluyor 10 tl ye çift set bile dizebiliyorsun herkes 10 tl ye sahip olabiliyor o kadarcık parasına kıyıp alsın beleşe konmasın

0

4.8.2013

Link kopyalandı.
  • kediler555
    Konu: 0 Yanıt: 14
    135 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

zaten maksat ta milleti nakit çekmeye yöneltmek . şimdi diyelim ki yeni hesap açana yiğit demir swat , elverici , etsr gold ,verildi . tabii ki oynayan arkadaş bundan memnun ... napacak ? ARTIK ONU NORMAL KARAKTER EZİK SİLAHLAR KESMEZ gidecek nakit çekip karakter alacak bu işten de kim karlı çıkacak - JOYGAME - bence bu kadar hediye ( BOL KESEDEN ) verilmesinin tek açıklaması bu

0

5.8.2013

Link kopyalandı.
  • flapmech32
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

JOYGAME hesabımı çaldılar şu anda kuzenimin hesabından yazıyorum yardım et hasabım

kullanıcı adı: flapmech12

LÜTFEN YARDIM ET

0

5.8.2013

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

JOYGAME hesabımı çaldılar şu anda kuzenimin hesabından yazıyorum yardım et hasabım

kullanıcı adı: flapmech12

LÜTFEN YARDIM ET

Merhabalar,

Mail adresinize şifremi unuttum mesajı gönderiniz.

İyi Forumlar.

0

5.8.2013

Link kopyalandı.