ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Adamlar Hile Ben Hile Değil Beni Banla

• STT1Hasan
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Wolfteam Sizin Taaaaa.....Siz Anladınız adam hile açar gelip beni banlamak nedir Joygame ?Şunu Beni Açıklasan Hile Açmadım Bir Şey Yapmadım Gelip Banlarsın Size Siksem Bile Nakit Yatırmam

w
    0

3.7.2016

Link kopyalandı.
  • kralormanci
    Konu: 4 Yanıt: 16
    107 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

KESİNLİKLE OYUNU BIRAKIN KAÇ TANE HİLECİ VİDEOSU YÜKLEDİM KAÇ TANE RESİM YÜKLEDİM  BANLAYIN ŞU ANASINI BACISINI SİKTİKLERİMİ DİYE KONU AÇIYORUM. NE İLGİLENEN VAR NEDE HİLECİ BANLAYAN . ADMİNLER OYUN GÖREVLİLERİ TEKNİK SERVİSTEKİ SAHISLAR SİZİN BEN ANANIZI BACINIZI SİKİM OROSPU COCUKLARI BİR HİLECİLERLE BAŞ EDEMİYORSANIZ BIRAKIN BU İŞİ .BEN BU OYUNU PARA VERSEN BİR DAHA OYNAMAM SİKTİRİN GİDİN

0

4.7.2016

Link kopyalandı.
  • GaIedriaI
    Konu: 305 Yanıt: 529
    4899 JFP
    Sürü İzcisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba.

Öncelikle konuşmalarınıza dikkat edin,Hileleri kaldırmak için devamlı olarak çalışmaktayız sende bize çalışmalarında yardım etmek istiyorsan hileli oyuncuları destek sistemine bildirebilirsiniz.

Ayrıca ; Bütün yazılarınızı büyük harfle yazmak yasaktır.İlk olarak saygılı ol.
    iyi forumlar.

0

8.7.2016

Link kopyalandı.
  • STT1Hasan
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhaba Joygame Bir Hilecileri Bas edin her el girdigimde hile mesala herkese hediye yollamayin oyunun içine ettiniz eskiden ne güzel herkes oynuyordu simdi ise oyunun zevki yok bunun yüzünden biraktim asil siz bu hilecilere ve hediye göndermeye ara vermeye devam ettiginizde Bizlere Yardimci Olursunuz iyi Günler...

0

22.7.2016

Link kopyalandı.
  • enesbaba1907107
    Konu: 3 Yanıt: 6
    48 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

DURDUK YERE BAN YİYORUZ ONUDA ACİKLA VE BANİMİZİ AÇ
    LÜTFEN

0

8.8.2016