ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Adaletsız Joygame

• serserix1189
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Kazanılan Rozetler

hıle kullanmadıgım halde ban yedım bu ne demek oluyor acaba ?? boyle mı sızın yonetım seklınız. daha yenıce 30 tl nakıt attım oda gıttı aldıklarım. Yardım edın.

0

1.7.2017

Link kopyalandı.
  • dpvatakanbaba
    Konu: 28 Yanıt: 31
    373 JFP
    Kazanılan Rozetler

BENİMKİDE AYNI YA OFF WOLFTEAM GORURSEN BENİM ADIM IDIPIVI LÜTFEN BAKIN ŞUNA Bİ YA ÇARIMA BOŞUNA BAN ATTINIZ OYUN ADIM IDIPIVI PARAM YANIYOR LÜTFEN BAKIN!!!!!

0

1.7.2017

Link kopyalandı.
  • HaskTR0016
    Konu: -2 Yanıt: 6
    18 JFP
    Kazanılan Rozetler

çarım ban yedi sebebi nedir hile kullanmadım üstelik çarım da nerden baksak 500 tl lik ekipman var çarımın açılmasını istiyorum işini bilmeyen her adamı OG yapmayın her türlü araştırmaya açıgım araştırın ve çarımı eksiksiz içinde kilerle birlikte geri verin saygılar

0

2.7.2017

Link kopyalandı.
  • ZalimKralWT123
    Konu: 1 Yanıt: 20
    130 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Hiç kimse haksız yere ban yemez.Eğer yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız http://wolfteam.netmarble.happyfox.com/new/ bölümünden yeni bir talep açarak itiraz edebilirsiniz.

0

6.7.2017

Link kopyalandı.
  • Pasical
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

Aynı sorun şuan da başıma geldi evet öfkesini kontrol edemeyen birisi olarak telefonu duvara fırlattım yeni 50 TL lik nakit atmış iken neden yan? neden? İşten geliyorum yorgun yorgun nakit attırıyorum ondan sonra girmeye çalışıyorum bilmem ne uygulaması tespit edildi varmı böyle dünya ya ? banım açılmaz ise hukuk-i yollar ile açtırabilirim sorun yok.

0

4.10.2017

Link kopyalandı.
  • xkarax19
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Kazanılan Rozetler

sayın admin bu dün öleden sonra saat 6 ya kadar oyuna giriş yapanlara verilen 1milyon tecrübe puanı adaletsizlik değil miydi. akşam 12 ye kadar yazı geçiyor ama bu ün nedense bişi yok öle bi etkinlik yapacaksanız 1 gün önceden bari yazı geçinde herkes bilsin işten geliyoz  yazıyor orda 6 diye çalışanlar düşünülmüyor demeki sizin oyuncular +15 olması lazım

0

14.10.2017

Link kopyalandı.
  • ZalimKralWT123
    Konu: 1 Yanıt: 20
    130 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kardeşim zaten facebook.com/WolfteamAvMevsiminden forumdan ve Raunen facebook sayfasından etkinlikler duyuruluyor takip edin.

0

16.10.2017

Link kopyalandı.