ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Açılan Kutuların süresi 30 günden fazla olsun Kilitli

• SaviorAngel6734
    Konu: 5 Yanıt: 13
    119 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

kardeşim oyuna 1 haftada 300 tl yatırdım 41 sayfa hediye var bunların çoğu 24 gun sorna bitior  ve boşuna para yatırmış oluroum bu düzeltilmezse oyuna birdaha para çekmeyeceğim.

0

24.9.2014

Link kopyalandı.
  • shekil00umut
    Konu: 17 Yanıt: 1845
    7217 JFP
    Sürü Lideri
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

"Kullanıcılarımızın hediye kutularındaki kullanılmayan eşyaların oyun performansını olumsuz etkilemesi nedeniyle eşyaların hediye kutularında bekleme sürelerinde böyle bir değişikliğe gitmek zorunda kaldık. 
    Lütfen hediye kutularınıza düşen eşyalarınızı 30 gün içinde envanterinize aktarmayı unutmayın. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz."

3

24.9.2014

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

sayın moderatör arkadaşım 30 gün yetmiyor işte . sırf 30 gün sınırı yüzünden yılbaşı kutusundan çıkan 15 günlük angelo özel versiyonu 100 kp gibi komik bir rakama dönüştürdüm . çünkü envanterde zaten 60 güne yakın hamadah özel vardı . millet özel karakteri mumla ararken ben ve benim gibi birçok oyuncu karakter veya silahlarını ya 1000 altına yada 100 kp ile dönüştürmek zorunda kalıyor . madem hediye kutusu oyunu kastırıyor neden öldür kazan - giriş etkinliği veya oyun zamanı etkinliklerinden gelen hediyeler hala 90 gün ?? demek ki oyunu hediye kutusu kastırmıyor . sırf milletin eşyası 30 günde bitsin yeni yeni kutu satıp  para kazanalım mantığı ile yapılmış bir olay . böyle yaparak nakitli oyuncularınızı oyundan soğutuyor veya kaçırıyorsunuz HABERİNİZ ola

0

25.9.2014

Link kopyalandı.
  • SaviorAngel6734
    Konu: 5 Yanıt: 13
    119 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Moderatör kardeşim ya banada yazık çalışıorum oyunu sevdiğimden para yatırıorum ve 30 gun sorna butun param gitmiş oluor :) nolur biraz artırın :)

0

25.9.2014

Link kopyalandı.
  • ruchan5352
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

aynen ya bu ne:D5 tl veriyom kaç nakit aalıyom hemen bitiyo

0

27.9.2014

Link kopyalandı.