ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

ACABA NE OLACAK???

• anlayana61
    Konu: 11 Yanıt: 115
    4219 JFP
    Sürü Kıdemlisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

kamus1 dedi ki;
    Merhabalar,
      Yazınıza biraz daha önem vererek yazarsanız çok estetik bir hikaye'ye dönüşebilir. Ve betimlere girin. Yani orada bizi gezdirerek anlatmaya çalışın. ;)

meslek lise çıkış olduğumu düzünürseniz  bu çok iyi :))) türkçem hep 3 düde bi ara 1 geliyordu saolsun komutanın hanımı 3 yaptı notu :))

0

20.3.2014

Link kopyalandı.
  • aile2323
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

super özel göndar

0

26.3.2014

Link kopyalandı.
  • anlayana61
    4219 JFP
    Sürü Kıdemlisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Ve savaş tüm hızıylan devam ediyordu ortalığı kan bulamıştı dereler kan kırmızı akıyordu sanki kainatı saran bir ALLAHU EKBER nidalarıylar toprak sallanıyordu,
      Ben yeni çeri ağası abuzer ağa ve tüm ordu Fatih sultanına arkasından cenk ediyorduk,kurtların leşleri sanki küçük tepecikler oluşturmuştu bazı yerleri dağ gibi düşünsek yeridir bu yığının altından bir ses geldi;
     -yardım eden yokmu???
    o sesi duyunca bir den döndü fatih sultan mehmet han.
    -yaralıya yardım edin asker,,, diyince 2 kişi atılır ve o leşleri sağa sola çekiştirir altından bir bakın kim çıktı? -evet yanlış görmediniz bu komutan kurtman dı,Biz düşündük ki kellesi vurulur diye fakat  yücedevlettum;
    -yaralıya yardım edin biz düşkünlere kılıç sallayacaklardan değiliz...dedi ve cenk etmeye devam etti bizde yaralıyı sıhhıyeye teslim ettik ve cenke devam ettik.
      TRABZON a yavaşça girmeye başlamıştık dereler çağlayanlar bize geçit vermiyordu biz ne yapacaktık bu yerleri geçmemiz lazım DEniz donanmamız yavuz ve midilli  kıyıya  yanaştı yaklaşık 5 bin kişiyi karşıya geçirdi ve savaş tüm hızıyla devam etti...
     Analar yorgun bitkin çocuklar per perişan  baba baba diye bağırıyorlar savaş meydanında 1500 atlı geliyor çocuk orda ağlıyor sorar enver paşa;
    - Ne işi var o çocuğun savaş meydanında alın alın !! derken karamurat yayından 7 li ok atar ve öndekileri yere düşürünce 1500 kişi zincirleme kaza yapar tabi bu kara murat FATİHİN FEDAİSİ  mora yarım adasındaki kurt imparatorluğunu çökertip ordaki kralın kızıyla bir aşna fişna yaşadıktan sonra savaşa gelmiş bulunur.
     Bu kara murat ki mitallöz bunu yanında halt etmiş bir tokat atıyor 15 kişi yere yatıyor 1 oklan 10 kişiyi vuruyor bu cengevar FETH de büyük rol üslenecekti...
                devamı sonra :) 
    [/b]

0

1.4.2014

Link kopyalandı.
  • kamus1
    Konu: 94 Yanıt: 1247
    8908 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

anlayana61 dedi ki;
     Ve savaş tüm hızıylan devam ediyordu ortalığı kan bulamıştı dereler kan kırmızı akıyordu sanki kainatı saran bir ALLAHU EKBER nidalarıylar toprak sallanıyordu,
      Ben yeni çeri ağası abuzer ağa ve tüm ordu Fatih sultanına arkasından cenk ediyorduk,kurtların leşleri sanki küçük tepecikler oluşturmuştu bazı yerleri dağ gibi düşünsek yeridir bu yığının altından bir ses geldi;
     -yardım eden yokmu???
    o sesi duyunca bir den döndü fatih sultan mehmet han.
    -yaralıya yardım edin asker,,, diyince 2 kişi atılır ve o leşleri sağa sola çekiştirir altından bir bakın kim çıktı? -evet yanlış görmediniz bu komutan kurtman dı,Biz düşündük ki kellesi vurulur diye fakat  yücedevlettum;
    -yaralıya yardım edin biz düşkünlere kılıç sallayacaklardan değiliz...dedi ve cenk etmeye devam etti bizde yaralıyı sıhhıyeye teslim ettik ve cenke devam ettik.
      TRABZON a yavaşça girmeye başlamıştık dereler çağlayanlar bize geçit vermiyordu biz ne yapacaktık bu yerleri geçmemiz lazım DEniz donanmamız yavuz ve midilli  kıyıya  yanaştı yaklaşık 5 bin kişiyi karşıya geçirdi ve savaş tüm hızıyla devam etti...
     Analar yorgun bitkin çocuklar per perişan  baba baba diye bağırıyorlar savaş meydanında 1500 atlı geliyor çocuk orda ağlıyor sorar enver paşa;
    - Ne işi var o çocuğun savaş meydanında alın alın !! derken karamurat yayından 7 li ok atar ve öndekileri yere düşürünce 1500 kişi zincirleme kaza yapar tabi bu kara murat FATİHİN FEDAİSİ  mora yarım adasındaki kurt imparatorluğunu çökertip ordaki kralın kızıyla bir aşna fişna yaşadıktan sonra savaşa gelmiş bulunur.
     Bu kara murat ki mitallöz bunu yanında halt etmiş bir tokat atıyor 15 kişi yere yatıyor 1 oklan 10 kişiyi vuruyor bu cengevar FETH de büyük rol üslenecekti...
                devamı sonra :) 

Hikayeniz baya güzel olmuş sonunu çok beğendim güldürdü. :)

0

2.4.2014

Link kopyalandı.
  • anlayana61
    4219 JFP
    Sürü Kıdemlisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

saolasın artık komediye devam edecem daha da :)

0

2.4.2014

Link kopyalandı.
  • sardunya2002
    Konu: 212 Yanıt: 1305
    13420 JFP
    Kurt Takımı Komutanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Güzel hikaye ama bence de biraz daha uzun olabilir.

0

15.8.2014

Link kopyalandı.