ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

732.750 Nakiti nasıl harcasam ??? :()

• laprosthanahq36
    Konu: 9 Yanıt: 30
    265 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar arkadaşlar.Hesabımda 732.750 nakiti yüklemeyi düşünüyorum.Elimde nakit ve imkan mevcut.Tek kredi kartıyla bunu halledebilirim suan.Bunu nasıl harcasam acaba ? Hangi kutulardan ne kadar alsam ? Ne yapsam ? Sandıklardan kaç adet alsam ? Bekleyip, 3-4 ay sonra güzel etkinlik olursa veya yılbasına iyi bir etkinlik olursa harcasam mı veya hiç harcamayıp, hile ortamı yatısana kadar beklesem mi ?

0

22.4.2016

Link kopyalandı.
  • mouratt
    Konu: 31 Yanıt: 331
    252 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşım saçmalama.​Nakit yükleyeceğine hile kullan.Oyuna bir gir bakalım nakitle oynayan mı kaldı ?Tüm oyunlarda en az 1 tane ezik hileci bebe var.Harcadığın nakite yazık olur.Benimkilere yazık oldu çünkü..

0

24.4.2016

Link kopyalandı.
  • laprosthanahq36
    Konu: 9 Yanıt: 30
    265 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Kim kullanırsa kullansın.Boşver.Hile kullanmak kendi egonu kandırmaktır.Bir gün ban yersin bütün vaktin bosa gider.Bu hayatta vakit en önemli şeydir.Hile kullanarak baskalarının hakkını ihlal edersin.Bu da ruh hastalıgı belirtisidir.Normal insan her zaman dürüst yolu seçer.Birilerini tarasın ohhh ne güzelll :). Ben karakterimi satmadım çok şükür.Diyelim herkes hile oldu oyun daha da kötüye gitti.Ne yapalım be kardeşim.Hayatımızı mı yaşamayalım.Gider başka şeyler yaparız.Hayat cok dolu cok.Bir yere kitlenerek yaşanmaz.Yani diyeceğim hileyle anca birilerini of puff ettirirsin o kadar.Adam oyundan cıkar gider dolasır sevgilisiyle kardeşiyle arkadaşıyla.O da orda milleti tarayıp boş boş salak salak takılır.Yani biri hayatı diledigi gibi yaşar, diğeri asosyal gerizekalılığını başkalarına empoze ettigini sanar.Sen sen ol bu yorumu hic yazmamıs ol.Cünkü hayatta sacmalamak istiyorsan git bungee jumping yap ne bileyim git kendini köpeklere kovalattır :))).Hileyle anca baskalarının haklarına tecavüz edip bol bol tanıdıklarının kulaklarını çınlatır ve sonra da ban yer defolur gidersin.....

0

24.4.2016

Link kopyalandı.
  • mouratt
    252 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Oyuncular değil de yöneticiler görür belki diye yazıyorum nakit yükleme sende hile yap diye. Yoksa zaten şu forumda bulunmamım tek sebebi yıllardır hilelerin bitirilememiş olması. Ayrıca sanırım hala görmemişler ki konuyu silmemişler yada benim yorumumu silmemişler. Cevap gelen nadir konulardan biri bu olmuş :)

Hileye herzaman hayır. Fakat nakit yüklemek artık bana boşa harcanan para gibi gelmeye başladı. O kadar önüne geçmek istemedikleri (!) bir konu oldu ki hile konusu, biz ne desek, ne fikirler versek de boş.

Hile yapanlara küfür edenlerin BAN yediği bir oyun haline geldi, kaç yıldır emek verip hakkımızla oynadığımız bu güzel oyun.

Sorumlularından hiç ses yok, çünkü hileyi engellerler ise kaybedecekleri para nakit yüklemelerden gelenlerden daha fazla.

Neyse uzatıp aynı şeyleri yazmaya gerek yok.
    5 yıldır yazıyoruz da ne oluyor ki nede olsa ?

0

26.4.2016

Link kopyalandı.
  • sarak4444
    Konu: 0 Yanıt: 1
    54 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bu oyundan bir cacil olmaz. Bosuna para verme bu oyuna, 2-3 tane bebenin yazdigi hacki dahi engelleyemiyorlarsa.Bu oyuna nakit harcayanin aklina sasarim. Oyuna gir suanda, eger kardesim bir oyunda bile hile yoksa bende burda bos konusuyorum.Tum odalarda hile var .Yildiz olmus adam hile kullaniyor.Ustteki arkadasin dedigi gibi admin bu yorumu okursa direk siler.

0

29.4.2016

Link kopyalandı.
  • mouratt
    252 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Biz boşuna demiyoruz yıllardır...

Hileyi kendi satan bir işletme hileyi bitirebilir mi ?

0

19.5.2016

Link kopyalandı.
  • mouratt
    252 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Resimdeki kurt tanıdık geliyor mu ?
    Gelmez..
    Çünkü senin benim gibi hakkıyla oynayanlar bu kurdu kullanamıyor.

Hile kullanırsan her türlüsü beleş...

0

19.5.2016

Link kopyalandı.
  • MIRALAYMA
    Konu: 0 Yanıt: 3
    27 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

OG LER BAKALIM WOLFCITY SEHİR TURNUVALARINA GELEBİLECEKMİ BEN ONLARI KOLLAMAKTAYIM.YUNUS KETME BAŞTA OLMAK ÜZERE VE DİĞER SPANDAM VE DİĞERLERİ YILANIN BAŞI YUNUS KETME DİR. WOLFHELPER SİTESİNİN ADMİNİ RAUNEN DENEN İT PEZEVENKTİR.KİMLİĞİNİ GİZLEYEREK ADINI ORDA b6ooy DİYE LAKAP İSİM KULLANMIŞ.RAUNEN BU SENİN YANINA KAR KALDIYSA NAMERDİM.O HESAPLARI BANLARKEN GÜZELDİ.YILLARIN EMEĞİNİ HERKEZDEN ÇALDIN VE ADAM KAYIRDIN.BUNUN FATURASI SİZE ÇOK AĞIR PATLAYACAKTIR.

0

19.5.2016

Link kopyalandı.