ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

48alibey kp kutusu için odaya buyrun Kilitli

• raki
    Konu: 4 Yanıt: 13
    391 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

forumda belirtmiş olduğum kp kutusu düzenbazlığı ile ilgili bir konu vardı ve siz o konuya cevap vermiştiniz teşekkürler buyrun cevabınız hatırlamnzı açısından :
    Merhaba,
    Öncelikle KP Kutusundan çıkan KP'lerin tamamının şans işi olduğunu belirtmek isteriz. 5 kutu açılımında tamamı 10.000+ KP'de çıkabilir, 5 kutu açılımında tamamı 1.000 KP'de...
    İyi forumlar dilerim.
    eğer ki ben hodri meydan diyorum açılan her 10 kp kutusundan 5 i 10 bin 20 bin 30 bin yada 50 bin çıksın kiş zaten şmkansız varsa çıkaran buraya bi yazsın bizde öğrenelim yada her 10 kutudan bırakın 5 dürdü 10 bin kp üstü çıksın ki çok çok çok zor ben size g.albay charımı hediye edicem burdan herkezde görsün zaten 6 adedi 1000 kp çıkıyor 2-3 adet de 2000 yada 9000 kp arası çıkıyor geriye 1 yada 2 kutu kalıyorki oda şansla 10 bin üstü çıksın, evet bunlar şans kutusu size katılıyorum ama şansın da içine etmişler bu şans değil üzerinde oynanmış bir kutudur bu gerçeği kabul edin ve siz açtığınız her 10 kutudan 4 adet altı 1000 kp çıkarın ben size bu charı yine hediye edicem
    + olarak 1.5 milyona silah 5 milyona karakter 600 bin kp ye tabanca 300 bi,n kp ye bomba koyuyorsunuz ve biz hala 1000 kp den bahsediyoruz ne komik dimi
    SAYGI ' lar

0

22.4.2015

Link kopyalandı.
  • 48alibey48
    Konu: 201 Yanıt: 1573
    15006 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba,
    Önceki konunuza verdiğim cevap hâlâ geçerlidir. Şimdilik bu hususta bir değişikliğe gidilmesi planlanmamaktadır.
    İyi forumlar dileirm.

0

22.4.2015

Link kopyalandı.