ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

45000 nakite neler almalıyım ? Kilitli

• mandrake97
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba arkadaşlar benim hesabımda 45000 nakit 190000kp dövme set takla ve güç slotları bulunmaktadır.Sişah olarakta etsr , elwrici gl ,elwrici px ,elwrici mc bulunmaktadir.Karakter olarak 3 aylık özeller vardır.Sizce bu nakit ve kp ile ne almalıyım ayreten bende. Silah slotu yoktur.silah slotu almalımıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

0

14.10.2013

Link kopyalandı.
  • brovezir788
    Konu: 1 Yanıt: 4
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Benden sana tavsiye : Özel eşya yok ise ondan dizmeye çalış. Silah kutsu mutlaka almanı öneririm EC SL için. Kurt bol şekilde kullanıyorsan . Slotlar tam olsun yani : Tam dövme set + can + enerji + takla + pençe takabileceğin şekilde. Silah slot'u al bence ama 'Temel Silah Slotu'na ihtiyaç fazla yok bence.

0

15.10.2013

Link kopyalandı.
  • mandrake97
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Özel eşya paketini birçok kişi söyledi pedro diz dedi . Bende pedro dizim ozaman birde ec sl nin diğer eclerden farkı nedir bende ec sl yok .Sırf ec sl için silah paketi almalımıyım?

0

15.10.2013

Link kopyalandı.
  • brovezir788
    Konu: 1 Yanıt: 4
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

EC SL diğerlerine göre kafa atma oranın yüksektir. Diğerlerine göre tekte kafa atar ama diğerleri mesela bir kafada 4 5 can bırakır ama bu tekte alır yani. İstersen Silah Çekiliş Kutusu yerine 12.000 N'e kıyıp SETLER bölümünden al EC SL'yi.

0

15.10.2013

Link kopyalandı.
  • Dubstep555
    Konu: 3 Yanıt: 6
    9 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

bence silah veya set al kardeşim

0

17.10.2013

Link kopyalandı.