ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

30 Ağustos Saçmalığı Kilitli

• nonono20
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

kp indirimi istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzz

0

30.8.2013

Link kopyalandı.
  • nacarde
    Konu: 2 Yanıt: 154
    2353 JFP
    Sürü Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

kendini boşa yormuş olursun be kardeş ! ! ! sen yazıyorsun diye indirim yapmazlar yoksa herkes istediği bir şey varsa bu şekilde davranır .. yaparlarsa ben de yararlanacağım takla + ec + uzas almayı düşünüyorum . % 50 olsa bile ( 75k + 25k + 25k ) yaklaşık hesapla 125k kp ye patlar

0

1.9.2013

Link kopyalandı.
  • ban1515
    Konu: 3 Yanıt: 13
    -80 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Şuan bir KP indirimi gelse ortalık Taklacıdan ve uzascılardan geçilmez çünkü 1+9 ve 1+5 şeklinde kutularda indirim ve hediye oldu millet KP stoğunu yağmıştır bile. Bence şuan böyle oyun daha iyi tabi hileleri işin içine katmıyorum.

0

1.9.2013

Link kopyalandı.
  • ban1515
    Konu: 3 Yanıt: 13
    -80 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Şuan bir KP indirimi gelse ortalık Taklacıdan ve uzascılardan geçilmez çünkü 1+9 ve 1+5 şeklinde kutularda indirim ve hediye oldu millet KP stoğunu yağmıştır bile. Bence şuan böyle oyun daha iyi tabi hileleri işin içine katmıyorum.
    SENDE AL ALMA DİYEN Mİ OLDU SANA BÖYLE OLUMSUZ YAZIYORSUNUZ YAPMIYORLAR SENDE STOĞUNU YAP HEM OYUNDA HERKEZİN KP Sİ TAVANA VURMUŞ SENİNKİ AZSA BİLEMEM HERKEZİN ARTIK EMİNİM 150K DEN FAZLA KP'Sİ VARDIR 1+5'E DE GEREK YOK SÜREKLİ NAKİT ALIYOR HERKEZ. 1 MİLYON KP'Sİ VAR BAZILARININ HATTA DAHA FAZLA ONLARIN İNDİRİMEDE İHTİYACI YOK ZATEN ŞUAN HER ODADA UZAS VE TAKLA VAR İNDİRİM OLMAMASI ONLARI DURDURMUYOR İNDİRİM GENEL OLARAK 1 GÜNLÜĞÜNEDE OLSA LAZIM 2 HAFTA ART ARDA NAKİT İNDİRİMİ YAPIYORLAR :angry:

Eskiden böyle değildi sadece nakit dükkanında indirim olurdu ve KP dükkanında da gerçekten zamanına göre iyi malzemeler vardı [KP kutuları gelmeden önce] ve almasıda zordu oysa şimdi herkeste en iyi malzemeler var. Örneğin adamlara diyoruz Ölüm Oyunu modundayız "Uzas almayalım biz almayacağız" bakıyoruz adamlar hemen ilk fırsatta alıyor. Takla zaten SP'ye gerek kalmadan direk kullanılıyor [insanlar SP biriktirsin ki Uzas alabilsinler, özellikle ek slotları yoksa uzas alması çok zor olabiliyor].

Kısacası iki malzemeyi de ne kadar az kullanırsak bence o kadar iyi olacak ve oyunun tadına varacağız.

Not: Lütfen yanlış anlama ben eski Wolfteam'i istiyorum, o zamanda hile vardı ama bazı şeylere ulaşması zor olunca hile önemsiz kalıyordu. :wacko:

0

1.9.2013

Link kopyalandı.
  • cengizislam123
    Konu: 41 Yanıt: 332
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

çarında 10 bin kp var indirim istiyor.

0

2.9.2013

Link kopyalandı.
  • E11Emre
    Konu: 1 Yanıt: 6
    -94 JFP
    Hükümdar Kurt
    Kazanılan Rozetler

Sen İstedin diye kp indirim yapsınlar başka istegin varmı reis ?
    Birde diyosunki indirim yapmıyorlarsa kp dükkanı neden var ben veya başkası eşya alsın diye var ben merkezci düşünmeyi bırakın artık indirime gerek kalmayan arkadaşlar var bu oyunda çok fazla sayısı setler falan gayet iyi bence fiyatları eşyalara bakılırsa uygun her ay kp indirimi olurmu KP bölümü nakit harcayanlar için açılmış bonus market ne kadar çok nakit harcarsan o kadar cok puan alırsın gibi birşey ha bir ara indirim oldu bunu değerlendirdik şeyini çıkarmanın anlamı yok

0

2.9.2013

Link kopyalandı.