ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

20.12.2015 Gece Bakımı ! Kilitli

• avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba Wolfteam'ci!

Bu gece 00:05'te başlayacak olan bakım çalışmamız, sabah 08:00'de sona erecektir. Bu süreçte oyuna erişim olmayacaktır.

Siz uyanmadan biz oyunu açmış olacağız!

- 20.12.2015 09:01 - 

Bakım çalışmamız sona erdi. Sunucular aktif edilmiştir. Konu kilit.

0

20.12.2015

Link kopyalandı.
  • berkink55
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bizim için önemli olan gece oynamak zaten gece turnuvası diye reklam yapmayı biliyorsunuz 2 günde 1 bakım yapılıyor bir işe yaradığı da yok

0

20.12.2015

Link kopyalandı.
  • NightKiller
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Her girdiğim odada bir hile var.Artık çok sıkıldım oyunu bırakmak bi çare değil ama en sonunda onu da yaptırtacaksınız.Gidin sizde alın hilelerden sonra bakın ana özelliklerine erişimini sonlandırın oyunda.Bu kadar zor mu ya hileleri engellemek ?

0

20.12.2015

Link kopyalandı.
  • ozanruzgar
    Konu: 1 Yanıt: 5
    46 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

arkadaşim Moderator size daha önce paypal adresinden nakit aldimi ve özel karkater olimpiyat kutusu alip ve özel kurt yetenegi özel karkater aldimi ama bu durumdan madur oldumu joygame yöneticisi Ozan beyede e mail attimi Hatta size 3 defa form da yazdimi destek bölümünden paypal da aldiniza dahil resim gun saat saniye istemiştiniz ve size Görüntüyü aldigima dahil paypal hesabimdan yolladim ama siz Sadece Laf olsun diyemi Görüntü istediniz Pekala Benden istediklerinizi Paypal adresiden cektigim aldigim Joygame adinda Wolfteam adinda Görüntü tarih saat kaydimi istediniz Halde size verdigim Halde Bu konuda Bana yardimci Olmadiniz.. Busatten sonra sizden ve Joygame Adi altin daki Yetkililerin sadece sözlü Olrak bilgi resim kayit istemesi ve Bişey yapmması Halinde YASAL Haklarimi Kullanacami Sölemek isterim Ben sizden Beklerim bu hem Moderator Olrak sizin ayibiniz hemde Joygame Wolfteam Yoneticilerinin... Ben bir Televizyoncu Olarak Kişiler'den  sadece Laf olsun diye reim kaydi tarih saat deyip ilgilenmeyen bir Moderator yani siz.. birde Joygame / Wolfteam Yetkileri var... özrünüz Kabahatiniz'dan büyük bu durumda ben sizden özür için süresiz yada 90 gunluk hediye edersiniz diye beklerken benden istediniz tarih saati verdigim halde benden istdiniz halde ilgi alaka Görmedim Umarim bu satten sonra Database serveriniz sunucunuz Joygame Yetkilerin ilgilendirir sizden Sikayetciyim...

0

20.12.2015

Link kopyalandı.
  • captanblack5131
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

katılım etkinliğine nasıl katılabilirim bilen varsa lütfen söylesin

0

20.12.2015

Link kopyalandı.
  • TÜRKBAYRAĞI
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

8 DE AÇILCAK DİYOSUNUZ SAAT 8.15 HALA AÇMADINIZ ŞU HİLELERİDE KALDIRIRSANIZ MEMMUN OLCAM OYUN HİEDEN OYNANMIYOR

......

0

20.12.2015

Link kopyalandı.
  • 1333332
    Konu: 0 Yanıt: 2
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

ewt burda söylenenler cok dogru her girdigimiz odada hile oluyor bari kaldırın da rahat oynayalım ins bu seferki hediyelerde iyi olusn bari

0

20.12.2015

Link kopyalandı.
  • geliyorumbe33
    Konu: 0 Yanıt: 4
    12 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

saat 8:35 wolfteama girdiğimde dünya listesi açılmıyor açın artık oyunu

0

20.12.2015

Link kopyalandı.