ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

17.12.2015 Gece Bakımı ! Kilitli

• avengers256
    Konu: 138 Yanıt: 1499
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Selam Wolfteam'ci!

Oyundaki teknik problem sebebiyle malesef hala oyuna giriş yapılamıyor.Bakım çalışmamız hala devam etmektedir. Bu süreçte oyuna erişim sağlanamayacaktır.Bittiği anda sizlere haber vereceğiz.
    Anlayışınız için teşekkürler.

- 18 Aralık Cuma 12:30 -

Bakımımız başarıyla tamamlandı.Sunucular aktif edilmiştir.Konu kilitlendi.
    İyi oyunlar.

1

17.12.2015

Link kopyalandı.
  • ozanruzgar
    Konu: 1 Yanıt: 5
    46 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

dahana öncede Yazdim joygame Müdürü Ozan Beye şimdide Bir Moderatör Olrak size 2. yazişim size Yazdimida resim alip tekrar Form Moderatör arkdaşa bildirdim diye bilginize Papypal hesabimla aldigim kurt yetenegi olimpiyat kutusu gibi eşşalarim kişisel bakım dediniz hileleri kaldirmak adina yapilan calişmaniz yüzünden cebimizden para cikti Gunleri geciyor Lutfen maduriyetimi Kurtyetenegi TaKLA <<  özel karkater barut ateş <<< olimpiyat kutum paramla aldigim Maduriyetimin Giderilmesini istiyorum aldiklarim gunluk ve bakım dediniz yuzden bittti  Lutfen maduriyetimi Giderin Umarim Dikkate alirsiniz ...

0

17.12.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Merhaba ozanruzgar,

Sorununuz hakkında tarafımıza daha detaylı birşekilde bilgi vermeniz gerekmektedir. Alım yapmış olduğunuz tarihi ve saat'i bildirin. Alım yaptığınıza dair ekran görüntüsü var ise bizimle paylaşın.Mümkünse Destek bölümümüze konu açın. O konu üzerinden size yardımcı olacağız.

Wolfteam Ekibi

1

17.12.2015

Link kopyalandı.
  • Lwrence
    Konu: 0 Yanıt: 1
    36 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Bakım bu gece en kısa zamanda bitermi yoksa sabaha kadar sürecek mi ?

0

17.12.2015

Link kopyalandı.
  • avengers256
    7713 JFP
    Kurt Takımı Elemanı
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

Lwrence dedi ki;
    Bakım bu gece en kısa zamanda bitermi yoksa sabaha kadar sürecek mi ?

Sabah 08:00 sularında sona erecektir.

İyi forumlar.

1

17.12.2015

Link kopyalandı.
  • byconsi062010
    Konu: 0 Yanıt: 6
    48 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

merhaba Arkadaşım ismim emre Akkaya 

Sizlerden bi ricam olcak 

Kurt Dükkanına Takla Ve silahların eklenmesini rica Ediyorum

Birde eşya sürelerimizin eskisi gibi süresiz olmasını istiyorum 

Bunları lütfen Göz önüne alınız Ben HEr fırsatta Nakit ceken birisi olrak Madurum 

Bu konuda tek ben Sayılmam sanırım 

Ve birde Eşya süresi aştı Diye msj gelmekte Cok güclü kulanıcım Var fakat 400 Günlük Süresi oldu icin kulanamıyorum HEdiye kutumda ise Maximum 30 gün duruyor Bu Durum Dan Cok rahatsızım .. 100 kp ye dönüştürdümde Zoruma gidiyor acıkcası :( 

İlgilenirsenizi cok makbule gecer Ve oyuncu kitlesi  daha da artar diye düşünüyorum

Not Birde her odada Hile li olması cok canımızı sıkıyor Hile Satan Bayilerden Hile alınsa ve siz deyerli OG lere Atsak Ve Gereğini yapsanız Cok Ama cok güzel olur 

Saygılarım la Emre Akkya 

:) ☻ 

Seviyorum Wolfteam!I ♥ 

2009 dan beli oynuyorum cok carım gitti ama hic üzülmedim oynadım oyuna deyer Cünki deyerli insanlarla Birlikte olma imkanımız oluyor ..

0

17.12.2015

Link kopyalandı.
  • MertDzc3535
    Konu: 0 Yanıt: 1
    6 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Öncelikle Merhabalar, Kolay gelsin;
    Şunu söylemek istiyorum ki ben 5 yıldır wolfteam oynuyorum ve arada oyundan uzaklaştığımda oluyor ama kısa kısa ve ben bu zamana kadar böyle bi bakım görmedim yani sizinde dediğiniz gibi bu oyunu 20 milyonu aşkın insan oynuyor ve en iyi FPS oyunu, diyeceğim şu ki nasıl olur da böyle bir oyun tam 8 saatlik bir bakıma girer bu kadar insan bu oyunu saatlerce oynarken hele ki sadece geceleri oynayabilenler bayağı var bende dahil olmak üzere afedersiniz ama siz resmen kısıtlama yapıyosunuz oyuna o kadar bağlı olan bi insan 8 saat oyuna giremezse başka ve benzer oyunlara yönelir ve bu da sizin aleyhinize olur. Tabi bakım olabilir ama bu farklı bişey böyle bir oyunun bakıma harcayacağı vakit yada çözüme ulaşılabilirlik bu kadar olmaması gerekiyor beni yanlış anlamamanız ve bakımın bir an önce bitmesi dileğiyle.

Saygılarımla ... MertDzc3535

0

17.12.2015

Link kopyalandı.
  • OktayBabaWTM
    Konu: 0 Yanıt: 2
    18 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler

Avrupanın orta yerinde türkiyede wolfteam kanalları gidiyor olacak şey değil.modemi duvara atıp parçaladım gene gelmedi.

0

17.12.2015

Link kopyalandı.