ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

s11 Ban Cezası Kilitli

• leon5828
    Konu: 1 Yanıt: 1
    13 JFP
    Er
    Kazanılan Rozetler

merhaba kolay gelsin. arkadaşı banladınız fakat birlik lideriydi. yarın savas var benim liderliği geri almam lazım ondan şimdi nasıl olacak bu iş ? hesaba giriş yapıp liderliği bana vermeniz lazım geri. s11 LEON.

0

26.2.2014

Link kopyalandı.
  • mkisbet
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Er
    Kazanılan Rozetler

26.2.2014 çarşamba günü yapılan savaşta 15 dakkada 6 araba gönderiyonuz. lideriniz boşuna ban yememiş demekki. yakında sizde yolcu olursunuz. İnsanların emek ve para döktükleri oyunda bu tür hile açıklarının bir an önce kapatılması dileğiyle..

0

26.2.2014

Link kopyalandı.
  • tsubasa999
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Er
    Kazanılan Rozetler

GM LÜTFEN S11 ile ilgilen LawandOrder Birliği dakikada 1 adet savaş arabası gönderiyolarlar ...Sw açılalı 3 gün oldu 20 dkda savaşı bitirdiler.. 

Eğer ilgilenmezseniz oyunu bırakıcaz aksi taktirde bu hile bizimde başımıza gelicek

0

26.2.2014

Link kopyalandı.
  • Tigerof55
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Er
    Kazanılan Rozetler

26.02.2014 tarhili birlik savaşında jg s11 serverında Law&Order birliği NewMoon brliğine karşı hile yaparak 20 dkda savaşı bitrmiştir. dakikada 1 savaş arabası yolladılar. Bununla acilen ilgilenilmesi lazım aksi takdirde oyun bırakan kişi sayısını hesaplayamazsınız bile bu adaletsizliğe göz yummayın .

0

26.2.2014

Link kopyalandı.