ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

404 error hatası 2gündür oyuna girebilen varmı

• emirhan
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Er
    Kazanılan Rozetler

yetkili arkadaşlar oyun kapandı ise duyuru yapında millette işine baksın burda boş boş joygamenin keyfini bekleyene kadar

0

8.12.2016

Link kopyalandı.
  • AndrewKitt
    Konu: 1 Yanıt: 4
    22 JFP
    Teğmen
    Kazanılan Rozetler

emir bu arada 3 .güne girdik yine düzelme yok oyun düzelcek de oyuna girecem diye 4 gözle bekliyorum ama bu joygamenin kendine hayrı yok bu arada ben umut s12 HADES

0

9.12.2016

Link kopyalandı.
  • chenzen42
    Konu: 0 Yanıt: 1
    3 JFP
    Er
    Kazanılan Rozetler

Bosuna yorulmayın adamların seyine taktığı yok.
    Nasılsa biz gerizekalılar ödeme yapıyoruz onlara oynasakda oynamasakda. bu oyun olmaz baska bir oyundan ödeme alırlar ne gerek varkı millete cevap vermeye.

0

9.12.2016

Link kopyalandı.
  • MakwaizeTR
    3 JFP
    Er
    Kazanılan Rozetler

ben dün oyuna girebiliyordum. dün gece girdim en son . ama bu sabah girmeye calıstım 404 hatası verıyor ve web oyunları listesinde legend online yok bilgisi olan yazabilir mi ?

0

27.12.2016

Link kopyalandı.
  • ye0nu0qlum
    3 JFP
    Er
    Kazanılan Rozetler

sa beyler 24 Aralıkta joygame legend onlineye giriş yaptım, bi posta gelmiş oyunun oasgames'e taşınmasıyla ilgili burdaki hesabıma yeni bi kullanıcı adı ve şifre verilmiş biyere kopyalamıştım. 27 Aralıkta legend online joygamede kapandı yeni sitesi   http://lotr.oasgames.com  burası oldu. Bu adresten giriş yapabileceksin ama o size gelen postayı görmediyseniz yeni kullanıcı adınızı nasıl ögrenebilirsiniz bilgim yok.Joygameden acılmasını beklemeyin... Belki hesap bilgilerini maile yollamışlardır bakmadım şahsen. Geçmiş olsun...

0

28.12.2016

Link kopyalandı.
  • nenese
    Konu: 1 Yanıt: 2
    16 JFP
    Er
    Kazanılan Rozetler

yeonuoglum abi

0

24.2.2017

Link kopyalandı.